שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

רעיונות לעריכת ימי הולדת למובגרים


שרית געש

שרית

 
 
עזבו, אני נשאר בבית!

לעיתים קרובות אחד ממכרינו מחליט לערוך אירוע משפחתי וקיימת ציפיה שכל העולם יעצור את החיים למענו או שהבוס נזכר פתאום לקיים ערב צוות נוסף. אין ספק, אם יש מאורע באמת מיוחד אני הולך בכיף, אך תמיד - הארנק קטֵן, היום הופך עמוס ואין הבטחה שהאירוע יהיה טוב. עם זאת, ישנן פעמים והאירוע כן מוצלח. אם יש לכם צורך, לקבל מידע על אירועים וכנסים הקליקו למידע נוסף.

לו רק כל אירוע מיוחד שאוזמן אליו , ידמה לאירוע ההוא, מבדר ויצירתי, כדי שלא נתבאס מההוצאה על האירוע, מעצם היציאה מהבית וכל המשמעויות הנלוות, כמו הוצאות על דלק וכיוצא בזה. משעשע שדווקא בנאדם יבש כמו השכן שלי הצליח להרים כזה ערב, אבל אחלה, ממש נהניתי.

ימי הולדת מבוגרים - נקודת התחלה טובה.

בבסיס, כשהמצב הכלכלי טוב - האפשרויות בלתי מוגבלות, אבל כשיש מספיק כסף אבל היצירתיות נמוכה - אז האירוע ייכשל. אפילו אירוע ברית - לא חייב שיהיה משהו יוקרתי, אבל העיקר שיהיה מקורי ומבדר. איך התרגלנו ליהנות מאיזה חור באזור תעשיה מטונף, כשדוחפים לנו אוכל פרווה וברמקולים יש אוסף מלפני עשור שמתנגן במחזוריות לאורך כל האירוע?

אפילו הדברים הפשוטים יכולים לקבל משקל, כשמשקיעים בהם כיאות. לדוגמה, בערב האירוע המדובר, המלצרים לבשו מסכות והרגיש כאילו נוח להם עם תפקידם. עוד דבר שאהבתי היה התפריט, שקיבל קונספט חביב לערב הזה; כמה מנות בתפריט קיבלו שמות זמניים ע"ש ציוני דרך בחיי צוות העובדים, מבדר ומרגש ביחד.

מה בקשר למיקום האירוע?

למיקום האירוע חשיבות עליונה, לא רק מבחינת נגישות, אלא מבחינת קונספט. לדוגמה, ערב חברה בחורשה - מראש יהיה מיוחד, גם אם המוסיקה זוועה. אם יודעים להשקיע בפרטים, אורחיכם יתפשרו בלי בעיה אפילו על הדברים שלכאורה נראים קריטיים, כמו איכות הDJ.

לטעמי, ערב משעמם אינו כל כך נורא, אבל רצף של אירועים כאלה מביאים אותי לקוות לפרוץ מלחמה. היתרון הוא שבזמן האחרון יותר ויותר חוגגים קולטים שכל עולם האירועים בישראל לא ממש מתקדם כבר כמה עשורים ואנו עדים להתרחשויות מיוחדות באירועים מסוימים. רק צריך לצאת מהקיבעון.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה