שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

שמן זית, יין ודבש – מתנה לפסח


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

'חג פסח', 'חג האביב', 'חג המצות', 'זמן חירותנו' – אלו הם ארבעה מתוך הרבה שמות המוצעים לחג של כל החגים ביהדות. אבל בואו נקרא לילד (או לחג) בשמו האמיתי – חג המתנות! לנוצרים יש את חג המולד, ולנו יש את חג הפסח, ושניהם הפכו לחגים של המתנות.


הנה דוגמא לחלק מהשאלות שעוברות לנו בראש משהו כמו חודש וחצי חודשיים לפני החג: 'אצל מי נעשה את סדר פסח השנה?'... 'איזו מתנה לפסח נקנה לסבתא?'... 'איזו מתנה לחג נקנה לדודה רותי?'... 'מי יכין את הגפילטע פיש'?... 'איזו מתנה לפסח נקנה לחמות?'... 'מאיפה נביא עוד עשרה כיסאות?'... 'איזו מתנה לחג נקנה לאחותי ובן הזוג שלה?'... – אתם כבר מבינים את הקטע, כן?


יש את הסידורים של החג, ויש את הסידורים של החג – מתנה לפסח, שאלת השאלות שאנחנו מתעסקים בה בכל שנה מחדש. ובכל שנה אנחנו מנסים להביא מתנה לחג שהיא הכי מקורית, הכי שימושית, הכי מרשימה, הכי כיפית. הכי הכי הכי.

אז בואו נעשה 'הבא ונתחכמה' לו השנה, ונלך דווקא על המקוריות, השימושיות, הרושם והכיף שבפשטות. שלושה דברים – שמן זית כתית מעולה, יין  משובח ודבש איכותי. כולם תוצרת הארץ. מי מבין הסבתות, הדודות, החברים, האחים – לא יאהב לקבל מתנה לפסח שהיא מארז שכולל בתוכו את שלושת המוצרים האלו, או חלק מהם?


שמן זית, יין ודבש הם שלושה מוצרים בסיסיים ואהובים במטבח של כולנו והם חלק חשוב ואיכותי גם כשאנחנו מארחים וגם כשאנחנו מבשלים או אוכלים ארוחת ערב משפחתית. כל אחד וכל אחת בכל בית ומטבח ישמחו לקבל מתנה לפסח שכוללת שמן זית, יין ודבש. כמה פשוט, ככה נפלא. ושיהיה לנו חג מתנות שמח!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה