שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

שעונים איכותיים במחיר לא יאמן


לולה
 
 

 

 על איכות ומחיר לא מתפשרים? עבור חלק ניכר מהאוכלוסיה שעון היד הרגיל נחשב הרבה מעבר לרק שעון. הלוא היום, בתקופה של הסמארטפונים , אין לו כמעט צורך של ממש, אם כן למה למעשה אנשים רבים עוד הולכים עם שעוני יד? וחשוב מזה מדוע הם מוצאים סכומים גבוהים של כסף? (שעון נחשב עלול לעלות גם מעל 1000 ₪).

התשובה לשאלה הזו מאוד פשוטה - הקטע של הזמן הוא לא הנושא העיקרי, אלא הדבר המרכזי הוא מה משדר השעון - אלגנטיות וכמובן סטייל ובנוסף הוא סמל סטטוס.

בדומה לתחומים יוקרתיים אחרים, מה שנראה מצויין ומחזיק מעמד הוא בדרך כלל יקר. בדיוק בגלל סיבה זו חשוב לי לעזור ולהסביר לכלל הצרכנים ובפרט לחולי השעונים, שכבר לא חייבים להרוויח כעובד חברת חשמל בשביל לרכוש שעון יוקרתי ובנוסף לא צריכים למשכן בית כאשר אנו רוצים להתפנק עם שעון יד חדש.

שעוני Guess

בהתאם למה שכתבתי לעיל, אנו לא מוכרחים להוציא הון תועפות על שעון, בימינו אפשר להשיג את רוב הדגמים והמותגים הכי שווים באיכות וסכומים הרבה יותר אטרקטיביים, ממה שניתן לראות בחלק גדול מהחנויות. איך אתם חושבים? זה פשוט מאוד, מעבר לעריכת סקר טוב במספר חנויות רגילות כדאי לבדוק גם את מחיר השעון שרציתם בחנויות מקוונות, אני בטוח ומשוכנע שמחירו של השעון יהיה זול בצורה ניכרת.

חשוב להבין שחנויות מקוונות קונות את השעונים מאותם הספקים ומוכרות אותם לקהל הרחב בהנחה משמעותית מכיוון שהוצאותיהן נמוכות יותר. אין חשבון חשמל ודמי שכירות ובגלל זה הלקוח ניהנה ממחיר נוח ואטרקטיבי על שעון ממותג ויוקרתי.

בכל מצב שחושבים על רכישת שעון גם אם מדובר בשעון ממותג ויוקרתי של פיאז'ה או דגם יותר פשוט שאפשר למצוא בשוק, חשוב לבדוק שאתם רוכשים אכן מוצר אמיתי ולא זיוף וחשוב מכך, שהמוצר הגיע באריזה סגורה ומקורית, שניתן לכם המספר הסידורי ואת האחריות.

אספקטים אלה חשובים במקרה של רכישה באינטרנט וקל וחומר בחנות רגילה. כמובן שקיימות מספר חברות שנותנות ללקוחותיהם מבחר הטבות לדוגמת משלוח עד הבית, חריטה בחינם וכו' שיכולים להיות שיקול מרכזי בקנייה. אם אתם מחפשים שעונים, טיפים ועלויות - הקליקו למידע נוסף באמצעותו תוכלו למצוא מחירים, פרטים וטיפים מנבחרי המומחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה