שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

תקליטן בירושלים לחתונה


טולי

טולי

 
 
זיכרון לכל החיים

איך יוצרים רושם חיובי בארועים? ללא כל שמץ של ספק זו אחת מהנקודות המשמעותיות ביותר שכל אחד ואחד שואל את עצמו לגביה לפני שמתחיל לתכנן את המסיבה שלו. לנושא זה אין מענה אחד, אולם בתקופה זו יש הרבה אופציות שמאפשרות לייחד את הארוע שלך ולעשות אותו למעולה ולא כמו כל אירוע שיגרתי. לאטרקציות הכי חמות! קבלו פירוט נוסף בעמוד הבא.

באילו דרכים הכי קל לעורר רושם באירועים?

יש מספר דרכים שבאמצעותם ניתן להפוך את הטקס שלכם לפגז, אך מעבר לכך מומלץ לחשוב מה הם הדברים שיותר משמעותיים עבורך במסגרת התקציב המוקצה למסיבה, האם מדובר במשהו כמו המנה העיקרית או דווקא הריקודים? על אילו אפקטים תסכים לשים בצד ולוותר במקרה והתקציב ייגמר?

מעבר לכל הדברים הרגילים שתמיד יש בכמעט כל אירוע, יש לא מעט חידושים מרעננים שנכנסו בימים אלו וצוברים תאוצה. למשל, תפריט אקזוטי, מתנפחים ומגוון רעיונות נוספים. עם זאת בכל שילוב שתעשה חשוב מאוד שלא תשכח שקודם כל יש גם מכובדים ואורחים, אי לכך הכי חשוב שתקלע למכנה הגדול ביותר.

תקליטן במרכז - חשוב ביותר

נוסף על בחירת המתחם, שמעבר לכל ספק היא החלטה מרכזית, רצוי לחשוב בנוסף על המנה העיקרית שיהיו במשתה. גם אם זה בחתונה יוקרתית או רק ביום הולדת שנה, חלקים אלו הם בגדר חובה ולכן, רצוי מאוד לחשווב עליהם טרם האירוע.

תפריט האירוע הינו המרכז של הארוע ולרוב זה הנושא הכי מהותי לרוב האורחים. לפני שאתה בוחר את המנות והקינוחים מומלץ לחשוב מי הם רוב האנשים. נערים או מוזמנים מבוגרים יותר? הלוא לכולם כדאי לתת אותו תפריט ובהתאמה לא כל מנה שמגישים בבת מצווה תתאים לאירוע יוקרתי.

המוזיקה היא ללא ספק מהותית, היא תכריע ותקבע אם המאורע המשמח יהיה סתמי או שיהיה מיוחד וכיפי. בסוף הערב אם כל האורחים מסיימים נוטפי זיעה ומפזזים כנראה שהדיג'י שיחק אותה בענק. כדאי לחשוב גם על בחירת השירים, יש משפחות שפשוט נותנים לתקליטן שלהם לבחור לבד את רשימת השירים לערב, אבל אם נושא זה מאוד חשוב עבורך מוטב שתשים דגש על מה שאתה מעוניין שיהיה.

בכל מקרה, אם קיימות עוד תהיות נוספות לגבי תכנון האירוע ואתה צריך מידע נוסף, רצוי שתבדוק עם לקוחות קודמים או תבדוק באתר שלנו ותנסה לחשוב על דברים נחמדים שחויית בארוע של חברים וזאת בשביל שתיהיה מרוצה מהבחירות שלך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה