שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 
בגידה הינה סיטואציה קשה מאוד, במיוחד עבור בן או בת הזוג הנבגדים. לגלות כי האדם שנתת לו חלק משמעותי מחייך, והבטיח לאהוב ולכבד לנצח, מחליט לחלוק את רגשותיו עם אדם אחר, זה לא פשוט, ומעבר לעניין הרגשי הקשה, מדובר בעניין הכולל השלכות רבות על עתידם של בני הזוג.
המשך קריאה
זר מתוק הוא רעיון מעולה למתנה למי שאוהבים. מלבד זרי פרחים רגילים, ישנם גם זרי שוקולד מרשימים ומיוחדים. זר מתוק הוא זר אשר מורכב לא מפרחים, אלא ממתוקים – סוכריות, שוקולדים וכדומה. זר מתוק אשר מעוצב ברמה טובה וגבוהה, כמו שתוכלו להשיג אצלנו, מציע גם את היופי והחינניות של זר פרחים, וגם יכול להישאר יפה ומרשים לאורך זמן. וכאשר נמאס לראות אותו על השולחן? פשוט אוכלים אותו...  
המשך קריאה
בתקופה האחרונה כולנו נמצאים במצב לא פשוט. השגרה השתנתה אצל רובנו. הילדים בבית, ההורים בחל''ת/ או עובדים מהבית, ואי אפשר כל כך לצאת מהבית, למעט מקומות שמשרד הבריאות אישר.
המשך קריאה
הדבר החשוב ביותר כאשר קונים מתנה לאמא זה לשמור על מקוריות. בעזרת שמירה על מקוריות אפשר להפתיע את אמא ולהביע בפניה אהבה וחיבה.
המשך קריאה
כל הורה מכיר את השלב הזה שבו הבן או הבת מבקשים שירכשו עבורם מכשיר סלולארי. לעיתים, היוזמה לרכישה היא משותפת ומגיעה משני הצדדים. כי בואו נודה על האמת, בעולם של היום, אנחנו רוצים לדעת איפה הילדים שלנו, לא פחות ממה שהם מעוניינים לדווח לנו. כמובן שאם רוכשים עבורם מכשיר סלולארי אי אפשר שלא לרכוש גם חבילת תקשורת, ובאותה הזדמנות אולי גם לברר אם אפשר להשיג איזו עסקה טובה, רצוי גם בשביל שאר המשפחה.
המשך קריאה
במאמר זה פרטים מעניינים בין סריגה לילדים. האם זה מתאים לילד שלכם וכיצד אפשר ליישם את הפעילות הזו בפועל?
המשך קריאה
אחסון ציוד מהווה פתרון נוח וקל אם אתם צריכים לעבור לדירה חדשה אבל צריכים באופן זמני לאחסן את הציוד עד שהדירה תהיה מוכנה או אם אתם עושים רילוקיישן אבל רוצים שלמור את תכולת הבית, לנו יש פתרון מעולה של אחסון הציוד לטווח קצר אורך.  
המשך קריאה
החיפוש אחרי מתנה מתאימה לאירועים שונים (ימי הולדת, ימי נישואין, סיום לימודים) מעסיק אותנו לא מעט ותמיד נדמה לנו שכל מה שנביא לא יהיה מספיק טוב. אז יש לי רעיון חדש בשבילכם, למה שלא תתנו טיסה במתנה? מובטח לכם שאת המתנה הזאת, המקבל לא ישכח.
המשך קריאה
יישור שיניים במבצע קיץ, יכול להיות רעיון מוצלח מאוד. יישור השיניים, מעלה את הדימוי, של המטופלים. יישור השיניים, מתבצע בעזרת כל מיני מכשירי יישור.
המשך קריאה
יישור שיניים שקוף עבור כל הגילאים, מתבצע על ידי מומחים ליישור שיניים. יישור שיניים שקוף, מבוצע בעזרת גשר שקוף. מומחים ליישור השיניים, נקראים אורתודנטים.
המשך קריאה
1-10 מתוך 188 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה