שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אירוח דרוזי אותנטי


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

ימי כיף וגיבושידועים בקרב עסקים רבים. הרי אחרי תקופה עמוסה ולחוצה בעבודה, כולנו נזדקק ליום אחד שבו פשוט יהיה לנו כיף. מה יותר טוב מיום שכזה שאפילו יגבש אותנו בתור עובדים?

 

כשאתם מתחילים בתכנון של יום כיף לצוות העובדים שלכם, חשוב שתשימו דגש על הגיבוש. מה זאת אומרת? נניח ואתם מתכננים יום שבו כל הצוות כולו יצא לפארק מים. הרעיון נשמע מעולה: יום חם, משחקים בפארק מים ונהנים. מה יותר טוב מזה? פה הטעות שלכם! למעשה, ביום כזה העובדים כולם יתחלקו לבד לקבוצות, וכל קבוצה תתגבש בתוך עצמה. ביום כזה כולם מתפזרים, אפילו מכירים אנשים חדשים.. אין גיבוש של כל הצוות כולו.

אותו הדבר נכון לגבי סרט. למרות שעובדה זו תפתיע רבים, היא נכונה. בעלי עסקים רבים רואים ביום שבו ייקחו את צוות העובדים לקולנוע כיום מגבש. במהלך הסרט אי אפשר לדבר אחד עם השני ואין שום תקשורת. מדובר ביום לא מגבש לחלוטין.

 

אז אם שתי האפשרויות האלה פסולות מראש, מה נוכל לעשות?

על אירוח דרוזי שמעתם? כל מי שביקר בעבר בגליל יודע בדיוק במה מדובר.

למעשה האירוח יכול להיות מתאים גם ליום כיף עם הילדים ואפילו סתם עם חברים. כל אחד שיגיע לכפר דרוזי שבו יוכל להתארח, יזכה לקבלת האירוח מספר אחת.

אז איפה תוכלו להתארח? בגליל למעשה יש יישובים דרוזיים רבים שתוכלו להתארח בהם. חוץ מאירוח של מספר שעות, תוכלו גם לנפוש שם ותיהנו יותר ממה שתיהנו בכל בית מלון.

ראשית, תצטרכו לבחור ביישוב מסוים שבו תרצו להתארח ולטייל. חשוב שתדאגו לפעילויות בזמן השהות שלכם במקום.

מה בעצם תוכלו להפיק מהאירוח? ניתן ללמוד רבות על המאכלים השונים והמגוונים וכמובן גם על דרך החיים שלהם, ששונה משלנו. האוכל שלהם שונה ויכול לעניין אותנו עד מאוד. כמובן שמתכון יכול להיות בעייתי להשגה, אבל למה שלא תיהנו מהאוכל עצמו?

חוץ מזה, תוכלו ליהנות מאטרקציות שונות הקיימות באזור, ולא תצטרכו להיות סגורים באותו מקום למשך כל השהות.

אין לי שום ספק, שיום שכזה שלא אירוח יכול להיות מהנה ביותר לכל צוות העובדים שלכם. כל הזמן תהיו ביחד ובוודאי ובוודאי שצוות העובדים שלכם יתגבש. חוץ מהם, כמובן שגם אתם תיהנו מחוויה בלתי נשכחת זו.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה