שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

טיולי ג'יפים בצפון


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
טיולי ג'יפים בצפון

כמו אטרקציות ומוקדי בילוי רבים אחרים, גם טיולי ג'יפים בצפון הם חוויה שצריך לתכנן אותה היטב מראש. ממש כשם שאתם מתכננים מסלול הליכה מראש ובוחנים את כל האפשרויות בו, כך בדיוק יש לנהוג גם עם האפשרות של טיולי ג'יפים. כמובן, שלא משנה אם מדובר באפשרות של טיולי ג'יפים בצפון, בדרום או במרכז הארץ - אך לרוב המטיילים מעוניינים לעשות זאת דוקא בצפון, כך שהדברים הנאמרים כאן הם רלוונטיים לכל מקום.

מה בדיוק עושים בטיולי ג'יפים?

טיולי ג'יפים הם למעשה אינם שונים במהותם מכל יציאה אחרת לשטח - אלא שהם שונים משתי בחינות עיקריות: הראשונה, בשונה ממסלולי הליכה - אין צורך לצעוד ולכן המוקד בטיול מושם על דברים אחרים כמו הנוף. שנית, אם אתם הנהגים (וגם אם לא), תנאי הדרך במסלולים מעין אלה לרוב יהיו יחסית מאתגרים לנסיעה, ולכן ישנה הנאה גם בצליחת המסלול עצמו: בין אם הנהג צריך להפגין מיומנות נהיגה רבה ולשים לב לכל פרט בתוואי הדרך, ובין אם אתם הנוסעים והדרך תהיה מאופיינת ב"קפיצות" רבות לכל אורכה. בין כך ובין כך, מדובר בטיול שהוא אמנם בטבע כפי שכולנו מכירים, אך עם זאת הוא שונה במהותו מכל דבר אחר, ובשל המאפיינים הייחודיים שלו, ההנאה בו היא מובטחת.

מה כדאי לזכור לפני שעושים טיול ג'יפים בצפון?

אם אתם מתכננים טיול בצפון, ובכל אזור אחר בארץ - כדאי לכם מאד לחפש את הדרך שתהיה היפה ביותר מבחינת הנופים שתראו בדרך. אם אתם חובבים מושבעים של טיולי ג'יפים, תוכלו אפילו לתכנן את כל החופשה שלכם מסביב למסלול (או המסלולים) שתעשו, וכך להפיק הנאה רבה יותר מכך שתכירו טוב יותר את כל האזור במשך כמה ימים, בהם תיהנו מהאטרקציות שנמצאות בקרבת מקום אליכם. אך הדברים שהכי חשוב לזכור הוא, בכל בחירה שלא תעשו, הם כמובן הדאגה לבטיחות המסלול והג'יפים  שתשכרו, איכות החברה שתעבדו איתה, וכמובן המחיר - שבאופן כללי עליו להיות  לא גבוה מדי וגם לא נמוך מדי - כך שתדעו שאתם מקבלים בדיוק את התמורה ההולמת לכסף שלכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה