שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

טיולים בים המלח


שני כהן
 
 

מגוון אפשרויות טיולים בים המלח הוא גדול מאוד, השילוב של אקלים טוב הנמשך כמעט כל השנה, המדבר עם הנוף המיוחד והנקי, הנחלים הזורמים לים בחורף וגם בקיץ החם, הים המיוחד ביותר בעולם גורמים להרבה אנשים להגיע לטיל בים המלח, ים המלח הוא אחד המקומות הכי פופולרים בארץ לטיולים. 

 

טיולים בים המלח הם גם מקום מצוין לכל מי שאוהב טיולי ארכיאולוגיה והיסטוריה יהודית, בצפון ים המלח קומראן המקום בו התגלו מגילות ים המלח, טיול למצדה אחד המקומות הסמליים בישראל, עליה ברכבל, הכרת סיפור הגבורה, מלחמת הרומאים ביהודים מעטים מול רבים והסוף הטראגי שבהתאבדות,  תקופת הורדוס במצדה תקופה של בניית ארמונות, בתי מרחץ, מחסנים, מפעל המים הגדול, התיישבות יהודית במצדה סיור ותצפית על האזור.

 

יום טיול למלון בים המלח נקרה גם יום כיף במלון בים המלח מתחיל מהבוקר ונמשך עד אחרי הצהריים כולל שימוש במתקני המלון הנבחר ארוחת צהריים קפה ועוגה אפשרות גם לעיסויים.

 

יום כיף בים המלח לקבוצות ניתן לשלב טיול ויום כיף במלון לדוגמא בבוקר טיול למצדה טיול מודרך הכולל סרט על המצדה, עלייה ברכבל, סיור והסבר על מה שהתרחש במצדה, משם ירידה לאחד המלונות בים המלח ארוחת צהריים והמשך פעילויות והפעלות במלון הנבחר. 

 

טיולים בים המלח הם טיולים שמתאימים למשפחות עם ילדים, לקבוצת חברים, לחברות וארגונים ולכל מי שרוצים להכיר את הרקע ההיסטורי של האזור, לחוות את הנופים המרהיבים של ים המלח, ולהרגיש את ים המלח - הים המיוחד בעולם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה