שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

טרנד חבילות ספא


אליחי רובין

:)

 
 

כמעט מדי יום מתפרסמות חבילות ספא אטרקטיביות הן במחיר והן באיכות בלפחות אתר אחד של קניות קבוצתיות. למותר לציין שהביקוש עבור כל אותן חבילות ספא עולה על ההיצע והן פשוט נחטפות בשוק. 

לאור ההצלחה בשיווק הקבוצתי של חבילות ספא לקבוצות החלו בעלי שירותי הספא השונים להציע גם חבילות ספא ליחידים שאינם מאוגדים באמצעות קבוצת קניה כלשהי. חשוב לציין כי הביקוש העיקרי הינו עבור חבילות ספא בצפון על פי רוב ביחד עם חבילות נופש או כחלק מהן. בכלל ברוב המקרים של נופשים בצפון מומלץ לרכוש חבילות ולא מוצרים בודדים.  רכישת חבילת שירות, אם כיחידים ואם במסגרת של קניה קבוצתית לעולם תהיה משתלמת יותר מהרכישה של הפריט הבודד.

חבילות ספא מתקדמות

כיום כבר ניתן לרכוש חבילות ספא שמורכבות באופן אישי על פי העדפת המזמין. היתרון של  חבילות ספא הינו בכך שהן מצד אחד מעניקות הנחה על מחירי המדף אבל מצד שני מעודדות להרבות בשימוש בשירותי הספא השונים.  ישנם לקוחות שרוכשים מספר חבילות ספא במכה אחת על מנת לנצל את ההנחה המוצעת בצורה המלאה והיעילה ביותר.

ככל שירבו לרכוש  חבילות ספא כך תגבר התחרות בין בעלי הצימרים השונים על ליבם וכיסם של הנופשים. השילוב של חבילות ספא עם חבילות נופש זאת הנוסחה המנצחת עבור הלקוח הישראלי המצוי. הרי הלקוח הישראלי חולה ומכור למבצעים. כל פעם שיש מבצע באוויר, בכל תחום שהוא, רוב הישראלים נופלים בפח ועטים על המציאה כמוצאים שלל רב, גם אם בפועל המחיר איננו משקף הנחה כלשהי עבור המוצר המדובר.

חבילות ספא

חלוקה של חבילות ספא לחיילים וללקוחות נבחרים הוכיחה את עצמה לא פעם כגורם ראשון במעלה להגדלת מאגר מועדון הלקוחות. כל מי שמקבל חבילות ספא ומנצל אותם על פי רוב גם שב אל זירת ה"פשע" לחפש עוד. שימוש באותם חבילות ספא בתור אטרקציות הינו עוד שימוש יעיל שניתן להשתמש בו. כמובן שאין דבר כזה כגון חבילות ספא אחידות או סטנדרטיות.

כל עסק בונה חבילות ספא בהתאם לאמצעים ולשירותים שיש באמתחתו. סביר להניח שככל שתגבר התופעה של קנייה קבוצתית כך נזכה לראות יותר ויותר חבילות של שירותי ספא משולבות עם חבילות נופש. כמובן שמי שרוצה רק טיפול חד פעמי קטן במחיר מלא בספא יכול לעשות זאת בכל רגע ורגע ללא כל צורך לרכוש חבילת הטבות במסגרת הקבוצתית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה