שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יאכטות למכירה – שירותי מכירה והשכרה


טלי גל
 
 

יאכטה חדשה

רכישת יאכטות דורשת סכומי כסף גבוהים, בהתאם לכך יש לשקול היטב את הרכישה ולבחון את היאכטה בצורה יסודית. בדיקה של מכונאי מומחה בתחום חיונית לאיתור תקלות וקבלת תמונת מצב מלאה אודות היכולות של הכלי ומצב המנוע. לאחר העברת הבעלות מתבקש בעל היאכטה למצוא פתרון אחסון מתאים ולשכור מקום במרינה או מחסן.

פרט לאחסון דורשת היאכטה גם פעולות תחזוקה שוטפות שכוללות טיפולי מנוע, ניקיון והגנה מפני נזקי מזג האוויר. על אף העבודה הקשה והוצאות התחזוקה מסמלת רכישת היאכטה הגשמת חלום בעבור רבים. את האהבה אל הים והשייט אי אפשר להסביר לאלו שלא מרגישים בחיבור המיוחד אל המים.

מודעות מכירה

יאכטות למכירה אפשר למצוא בלוחות מודעות בעיתונים וברשת האינטרנט. המוכרים מציגים במודעה את המפרט של היאכטה, היכולות שלה, הדגם ושנת הייצור. הקונים שמעוניינים ביאכטות יוצרים קשר עם הבעלים ומתאמים ביקור לבחינת הנכס. במהלך הביקור במרינה מומלץ לבחון מספר יאכטות ולחפש אחר מודעות פרטיות שמציעות יאכטות למכירה.

פרט ללוחות המודעות אפשר למצוא יאכטה מתאימה גם אצל סוכנויות תיווך שמתמחות המכירה יאכטות ושאר כלי שייט. המחירים בתחום משתנים בהתאם לגודל היאכטה, פאר, אבזור פנימי ורכיבי המנוע.

ייעוץ מקצועי בתהליך המכירה

האהבה לים, ההתרגשות וחוסר הניסיון מביאים לא אחת לקבלת החלטות שגויות. בכדי למנוע טעויות יש להיעזר בייעוץ מקצועי ולבצע השוואה בין מספר כלי שייט. לקוחות שרוכשים את כלי השייט הראשון שלהם סבורים כי סירות רוכשים בתהליך דומה לתהליך רכישת רכבים. בפועל יש דמיון רב בין שני התהליכים, ייעוץ מקצועי נחוץ כאוויר לנשימה בכדי למנוע טעויות. בעזרת סוכנויות התיווך אפשר יהיה לקבל ייעוץ מקצועי ולמצוא סירות למכירה במחירים נוחים.

השכרת יאכטות

שירותי השכרת יאכטות וסירות מתאימים במקרים בהם הלקוח לא מעוניין ברכישת כלי שייט. את ההשכרה אפשר לבצע בתוספת שירותי סקיפר או ללא. בוגרי קורס סקיפרים יוכלו לשכור יאכטה ולהשיט אותה ללא קושי. תלמידים במהלך קורס סקיפרים וכאלו שלא מחזיקים ברישיון שייט לא יוכלו לצאת אל הים ללא ליווי. את היאכטות נהוג להשכיר למטרת טיולים, מסיבות, בילוי משפחתי ושייט רומנטי לאורך החוף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה