שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יום כיף-שובר את המסגרת


יעל

אמיר

 
 

בס"ד

יום כיף לעובדים

חשבנו איך לצאת קצת מהשגרה, להתרענן, לחדש כוחות, להפיח בעובדים מוטיבציה, רוח טובה, אפקטיביות והגענו להחלטה להוציא את העובדים ליום כיף שבדרך כלל מספק להם כיף אמיתי אך גם גיבוש.

ההכנות ליום כיף לעובדים

תכננו בקפידה את יום הכיף הזה, באופן שבו יחוו העובדים את הכיף המקסימאלי, ויחזרו לעבודה עם כוחות מחודשים ועם מוטיבציה גבוהה, רצון להשתייך ולהיות חלק מהארגון, גאווה ולקיחת אחריות  . ידענו שאם רוצים אנו להשיג תוצאות טובות, אנו חייבים להשקיע ביום כיף. קבענו יום ומיקום בו יתקיים היום כיף, והתחלנו לבנות את הפעילויות השונות, תוך מחשבה מוקפדת מה יביא לנו את התוצאות הטובות ביותר מבחינת משוב העובדים, והיחס הישיר בין מידת הנאתם מיום כיף, למידת תפוקתם להמשך.

חוויות מיום הכיף

את תחילתו של היום כיף פתחנו דווקא בדיר עזים, כדי לשבור קצת את מסגרת המחשבים וההיי טק ולהתחבר לחי ולצומח. היה מצחיק לראות ביום כיף, איך העובדים היקרים, שנמצאים יום שלם מול מסך מחשב, חולבים עזים ומכינים לבד גבינות וחמאה, מלהבים כילדים קטנים שיצאו לחצר בהפסקה הגדולה.

בהמשכו של היום כיף, כשסיימו החבר'ה להתרשם מדיר העזים, יצאנו לטיול רגלי מודרך, ליהנות מיפעתו של הטבע, לצידה של אמת מים מתקופה עתיקה, כשבדרך שפע של עצים מרהיבים כמו אלון, חרוב, רימון, זית וגפן.  ללא המסלול המופלא הזה, לא היה כל כך כיף ביום כיף ואנו שמחים על ההחלטה לשלב ביום כיף את מסלול ההליכה הרגלי. היה גם עניין פיסי של חילוץ עצמות, שהרי ימים שלמים אנו יושבים בחדרים סגורים, מול מסך מרובע, ובקושי נושמים אויר צח, בקושי מפעילים את הגוף, בקושי זזים. היה זה חידוש מרענן, אוויר לנשימה תרתי משמע, לנשום ולהרגיש את הטבע, את הגוף, לאורך כל יום הכיף.

כחלק בלתי נפרד מהיום כיף המגבש הזה, לקחנו את החבר'ה בתום מסלול ההליכה, למשחק גיבוש מטריף חושים, אשר שילב בתוכו כתבי חידה ומשימות מרתקות מלאות יצירתיות. החלק הגיבושי הזה ביום כיף, שילב לקיחת אחריות, עבודת צוות, התחשבות בזולת, שקידה והתמדה, ראש גדול, שיתוף והבנת האחר.

הייתם צריכים לראות את האקשן שהיה שם. הקבוצות התחרו ביניהן, והעובדים התנתקו לחלוטין ביום כיף הזה, מכל מה שקשור לעבודה היומיומית שלהם. הם נלחמו כמו אריות, והצחוקים שנשמעו לאורך כל היום כיף פשוט חיממו את הלב. לאחר שהוציאו החבר'ה כל כך הרבה אנרגיה בכל כך הרבה כיף, פינקנו אותם בארוחה בשרית משובחת עתירת בשרים, סלטים ואנטיפסטי וכולם נהנו לאין שיעור.

מה שאני אוהב בכל ימי הכיף לעובדים, שהמארגנים חושבים על כל פרט ופרט, כדי שיה ה באמת כיף מקסימאלי. החל באוטובוס שמסיע אותנו, דרך האוכל, הפעילויות, המסלולים, השירות, פשוט תענוג!

בדרך הביתה, אמרו כולם שהיה כל כך כיף שהם מחכים ומצפים ליום כיף הבא, וכי הם חוזרים לעבודה עם כוחות מחודשים, מגובשים יותר, ומרגישים שייכים יותר, ויתר על כן – רוצים לתת ממרצם ולהשקיע בעבודה. כל הכבוד!

לחץ כאן


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה