שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

ימי גיבוש


rona waiss
 
 

ימי גיבוש לעובדים

עובדים במקומות עבודה זקוקים לגיבוש בניהם כיוון שהגיבוש שלהם בהכרח משפר את תהליכי העבודה. עובדים שמגובשים בניהם יוצרים אווירה טובה יותר שיוצרת התנהלות נכונה ואפקטיבית הרבה יותר. אז מה אתם יכולים לעשות כדי לגרום לגיבוש הזה? לארגן ימי גיבוש כמובן! יום גיבוש לעובדים הכרחי עבורם כמו אוויר לנשימה ועליכם לדאוג לקיום יום שכזה אחת לכמה זמן. רגע לפני שתרוצו לסגור את יום הגיבוש, אנו מציעים לחשוב בקפידה מה יהיה בו ולא לבחור באופן שרירותי את הפעילות.

פעילויות לימי גיבוש לעובדים

אז מה צריך להיות בימי גיבוש לעובדים? התשובה משתנה והיא בהחלט צריכה להיות נגזרת של אופי צוות העובדים שלכם והעדפותיהם האישיות. פעמים רבות נהוג לתכנן פעילויות אתגריות לטובת ימי גיבוש משום שמדובר בפעילויות מהנות במיוחד שלאנשים לא יוצא להשתתף בהן בשגרה. זו יכולה להיות פעילות נהיגה ברייזרים, ירי ברובי לייזר טאג או פיינטבול, פעילויות הישרדות כאלה ואחרות ועוד. הדבר הטוב בפעילויות אקסטרים הוא שהן מגבשות סביבן את כל המשתתפים לטובת מטרה משותפת ובגלל זה מתאימות במיוחד לטובת ימי גיבוש מיוחדים.

ימי גיבוש מיוחדים

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כשמארגנים יום גיבוש לעובדים הוא: מקוריות. יום גיבוש מוצלח חייב להיות מקורי וחייב לכלול פעילות שהרוב הגדול של העובדים טרם התנסה בה. אם עובד אחד או שניים השתתפו בפעילות כזו בעבר זה לא כל-כך נורא, אך בהחלט כדאי למצוא פעילות חדשה וייחודית. פעילות שכזו תעורר ציפייה והתרגשות בקרב העובדים ותגרום לגיבוש אפילו לפני יום הגיבוש עצמו. בנוסף לפעילות שתבחרו, עליכם לדאוג לאוכל , לשתייה ולעוד פינוקים משלימים. אלו ייתנו לעובדים שלכם תחושה שבאמת השקעתם מחשבה בהם , מה שיגרום להם להעריך את מקום העבודה שלהם אפילו יותר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה