שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יתרונותיהם של מועדוני בת מצווה מובילים


לולה
 
 

 

 לגעת בטופ

איך בימינו עושים רושם במשתה? זו ללא ספק אחת השאלות הקריטיות שכל אחד המארגן אירוע מתחבט בגללה טרם תכנון המסיבה. לשאלה הזאת אין מענה אחד, אולם בזמננו יש מגוון דרכים יצירתיות בהן ניתן לייחד את הערב שלכם ולהפוך אותו לנפלא וליותר מרק מאורע שגרתי. מחפשים דרכים להרמת המסיבה? הקישו על הקישור.

באילו דרכים כדאי לעשות רושם בארוע שלך?

יש לא מעט דרכים שיכולים לשנות ולהפוך את הארוע שלכם לאחד במינו, אולם בהתחלה חשוב לחשוב מה הם המרכיבים שהכי משמעותיים עבורך במסגרת הכסף המוקצה לארוע, האם הדבר החשוב ביותר זה יחודיות התפריט או דווקא הדיג'י? על אילו אמצעים אתה וכלתך לעתיד תסכימו לוותר אם מחירם יחרוג מהתקציב?

חוץ מהדברים הבנאליים שמוצאים היום בכמעט כל ארוע, יש לא מעט רעיונות מעניינים שנכנסו בשנים האחרונות והופכים לשכיחים. לדוגמא, מנות מעוצבות, עמדות מולטימדיה ועוד דברים נוספים. עם זאת בלי קשר לשילוב שתעשה סופר חשוב שתזכור שבנוסף אליך יש עוד הרבה אנשים אחרים, אי לכך הכרחי שתקלע למכנה המשותף הגדול.

השכרת מתקנים מתנפחים - נקודת פתיחה טובה

בנוסף להחלטה על המיקום, שבלי כל צל של ספק היא החלטה קריטית, מומלץ לחשוב בנוסף על איכות האוכל שיוגש שיהיו בחגיגה. בין אם זה בחתונת יובל או גם אם זה רק ביום הולדת שנתיים, דברים אלו הם משמעותיים ביותר ומסיבה זו בדיוק, חשוב מאוד לחשוב עליהם מספיק זמן מראש.

הנושא הקולינרי הוא לב ליבו של הארוע ובחלק גדול מהמקרים התחום הכי מהותי למוזמנים. כשתבחר את התפריטים מומלץ שתחשוב מי רוב המוזמנים. בני עשרים או מבוגרים? הרי לא לכל אחד נכון לתת אותו תפריט ולא כל מנה ראשונה שמגישים בברית תתאים לחתונה אקסקלוסיבית.

המוזיקה באירוע היא בלי כל צל של ספק מרכזית, היא תכריע אם האירוע שלך יהיה "עוד אירוע" או שיהיה מעולה וכיפי. בסוף הערב אם כלל המוזמנים יוצאים עייפים וללא נעלים אז הדיג'י עשה עבודה טובה. רצוי לחשוב גם על הפלייליסט, יש אנשים שנותנים לחברת ההגברה את מלאכת בחירת השירים, אולם אם נושא זה חשוב לך כדאי שתדגיש את מה לסגנון הרצוי.

נקודה נוספת, אם יש לך שאלות בנוגע לתכנון הארוע או שאתה רוצה מידע על חידושים בתחום, רצוי שתתיעץ עם חברים או לחילופין תבדוק באתר שלנו ותחשוב לעומק על דברים כיפיים שעושים בארועים וזאת על מנת שתיהיה שלם ומסופק מהבחירות שתקבל.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה