שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

ספא לדתיים


אליחי רובין

:)

 
 

ספא לדתיים

במשך שנים היה תחום הספא סגור עבור המגזר הדתי. אותו מגזר היה נוהג להסתפק במקוואות ותו לא. כיום ניתן למצוא מרכזי בריאות שמציעים שירות של ספא לדתיים. ברוב המקרים מדובר על מקוואות משודרגות שרק בפי החילונים מכונים ספא לדתיים. הדתיים מצידם לא רואים בזה ספא לדתיים אלא מקווה עם שירותים משלימים.

מתברר שבקרב הציבור הדתי קיים ביקוש גדול במיוחד עבור שירותי ספא לדתיים. כמובן שהתנאי הראשון עבור שירותי ספא לדתיים הוא הפרדה מוחלטת בין גברים לנשים. כך שלמעשה במתקן שמציע שירותי ספא לדתיים יש למעשה שני מתחמים, אחד לגברים ואחד לנשים.

מובן מאליו שספא זוגי זה לא משהו שקיים בלקסיקון של המגזר הדתי. המגזר הדתי מקפיד על קיום מצוות ומכאן שכל עבירה או אי הקפדה על המצוות פוסלת את המקום משימוש על ידם.

 ספא לדתיים בלבד

בניגוד למסעדות או כל תחום אחר שבו ניתן להציע שירות הן לאוכלוסייה החילונית והן לדתית כל עוד שומרים על תנאי הכשירות, הרי שבכל מה שקשור לשירותי ספא לדתיים אין אפשרות לשלב חילונים. חילוני שרוצה להשתמש במתקן של ספא לדתיים חייב לקבל עליו את המגבלות המחמירות יחסית של המגזר הדתי.

כמובן שמבחינת איכות השירות ומבחר האפשרויות אין הבדל מהותי בין ספא לדתיים לספא רגיל. עוד מובן כי במתקן של ספא לדתיים ישנה הפרדה מוחלטת של המטפלים. ספא לדתיים כולל מטפלים מהמין הגברי לגברים ומטפלות מהמין הנשי לנשים.

באופן טבעי רוב החילונים מדירים את רגליהם מאותם מתקני ספא לדתיים ובכך אותם מתקנים הופכים לייחודיים ובלעדיים עבור המגזר הדתי. ברוב המקרים מתקני הספא או המקוואות המשודרגים ממוקמים בסמוך לנקודות ישוב או שכונות של אוכלוסייה דתית מבוססת ואמידה יחסית.

ספא לדתיים ומקווה לחילונים

ישנם מתקני ספא שמציעים גם שירות של ספא לדתיים על ידי הקצאת תחום סטרילי שמיועד רק לגברים או רק לנשים לפי היום בשבוע (בדומה למתכון בחוף הים). אולם רוב הדתיים מעדיפים ללכת למתקן שמציע באופן בלעדי שירות של ספא לדתיים.

הניסיון לשלב שירות ספא רגיל לצד ספא לדתיים נדון מראש לכישלון לאור ההקפדה על המצוות מצידם של הדתיים. למעשה ספא לדתיים זה מקווה משודרג. עבור האזרח הדתי הממוצע השילוב של הביקור השבועי במקווה ביחד עם ספא לדתיים הינו נוסחא מנצחת. אין ספק שלא כל האוכלוסייה הדתית יכולה להרשות לעצמה את הפריבילגיה של הספא לדתיים אלא בעיקר אלו היותר אמידים ומבוססים מביניהם.

לבילוי בספא המותאם לציבור הדתי, חייגו עכשיו: 08-9300968, או חפשו בגוגל את "ספא חוויה כפרית".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה