שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> בתי מלון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בתי מלון
 

בין לאונרדו פלאזה אילת להוד ים המלח – המרכז והריחוק


אבי ביטון
 
 

 

בין העיר לשלווה

בישראל סוגי נופשים רבים. ביניהם, אלו שיחשקו בחופשה רועשת, אקטיבית, כזו שתוציא ממך את האנרגיות הנכונות במהלך היום ותאפשר לך לישון כמו תינוק במהלך הלילה. לעומתם, יהיו מי שיעדיפו את החופשה השקטה והשלווה – רחוק מההמון והקהל, או מכל מרכז פופולארי לתיירות אחר, כזו שתאפשר לך לחשוב ולהגות עם עצמך, מנוחה מלאה ובריאות.

את מלון לאונרדו פלאזה אילת, סביר להניח שיעדיף סוג הנופשים הראשון, זה שמעוניין בנגישות וקרבה לכל השמנה והסלתא שבחופשה פעילה. מלון לאונרדו פלאזה אילת, ממוקם במרכז טיילת אילת ומאפשר גישה מהירה למרכז העיר, מרכזי הקניות והטיילת הפופולארים בעיר. בנוסף, במלון לאונרדו פלאזה אילת, חוף ים פרטי קטן, אך מטופח, כזה שיוכל להוסיף לפן המנוחה וה-"בטן גב" במהלך חופשתכם.

לחופשה באילת אפשרויות תיירות רבות, ביניהן, ספורט ימי, מסלולי תיירות שעוברים בין הרי האדום, ומגיעים אף לפטרה שבירדן, שלל אטרקציות תיירותיות עבור הילדים וכל המשפחה וקניות פטורות ממע"מ.

השקט שבים המלח

אם נצפין מעט ונשים פעמינו לאזור ים המלח, הממוקם מרחק נסיעה של כשעה וחצי מאילת, נמצא בצפון חופי האגם את מלון הוד ים המלח. מלון הוד ים המלח, המרוחק מהאזור המרכזי, הרועש ועמוס המלונות, מציע חופשה שקטה, על רקע עיצוב היסטורי הלקוח מימי רומא העתיקה, יחד עם נגיעות מודרניות, הכולל גם מועדון בריאות וספא וחוף פרטי מטופח.

נעזוב לרגע את מלון לאונרדו פלאזה אילת ואת מלון הוד ים המלח. אופנה תיירותית שהחלה את דרכה במאה ה-21, היא אופנת מלונות ה-"הכול כלול" – מלונות המציעים במחיר המפתח פנסיון מלא, ברים פתוחים ומעט מאוד הוצאות נוספות עבור שירותים נוספים. המלונות מאפשרים גישה חינמית לרוב שירותיהם, מה שמאפשר לנופשי המלון להתרווח בחדרם, בבריכה או בים, וליהנות מחופשה פשוטה, ללא דאגה עבור הוצאות נוספות, הכוללת כמעט הכול.

אופנות מלונות ה-"הכול כלול" מתפתחת אט-אט באילת. כיום מספר מלונות בעיר כבר נותנים שירות זה. אך אם נסיט את עינינו קמעה לאזור ים המלח, ונביט במאפייני התיירות, נזכר שאכן, האזור רחוק מרחק קטן מאזורים מיושבים ואינו מציע את הנגישות והשפע הנכללים באזור תיירות עירוני. דוגמה טובה למלון המציע את הדיל, הוא מלון לאונרדו קלאב ים המלח. מלון לאונרדו קלאב ים המלח מציע להסיר מעל לבכם את דאגת הנגישות ומציע לכם, מי שמעוניין בשילוב בין הנגישות לחופשה השקטה, לבחור בו. מלון לאונרדו קלאב ים המלח הוא מלון הכול כלול, המציע שלל פעילויות עבור ילדיכם, מכון בריאות וכושר ומכון ספא, מה שיוכל להותיר את ילדיכם ליהנות עם חבריהם ולכם – את השקט המתבקש באזור כמו ים המלח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה