שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> בתי מלון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בתי מלון
 

בית מלון באילת - איך לבחור?


אריאל כהן
 
 

 

קיימים בעיר הנופש אילת בתי מלון השייכים לרשתות הארחה עצמתיות ולכן מקפידים שם על סטנדרט ומקפידים על טיב. כזה הוא בית המלון הרודס אילת. המלון ידוע כ- הרודס בוטיק. מבקרים ששהו במלון מדווחים על שירות מלא חיים חביב ופרופסיונלי. הקבלה מאופיינת בתרבותיות רבה ובהתמדה וחשק להוציא לפועל את כל בקשותיהם של הנוכחים.

מעלה ויוקרה
בית המלון מקפיד על המעלות שלו ועל היוקרה שלו, ניתן לספר על היגיינה וארגון שהם מבוצעים בהרודס באופן הטוב ביותר. מתוך החלונות של בית המלון נמצא נוף מקסים המשרה תחושה מרגיעה ומפנקת בכל חדרי המלון. הסעודות בחדר האוכל רבגוניות ויש מבחר עשיר של אוכל אוכל יוקרה מחד, ומאידך אופציה לרכוש אוכל בנוסח ביתי. הצוות של חדר האוכל הוא חרוץ וטוב.

מלון רויאל טוליפ
בלי ספק שבית המלון הרודס אילת הוא בית מלון מכובד ומנוהל בדקדוק אולם אילו הכוונה שלכם נוטה במידה רבה יותר לכיוון של בית מלון טיפוסי במידותיו ומסוגנן בקווים נקיים. ומקפיד על עידון ונוחיות, הרי שבית המלון רויאל טוליפ אילת מתאים יותר ל רצונכם. זהו בית המלון שנמצא 10 דקות פסיעה מהים. ארוחת הבוקר מרשימה ועשירה והיא מוצעת תוך הקפדה על אוכל חלבי, וזאת משיקולי שמירת כשרות. אנשים רבים ששהו בבית מלון זה משבחים את בריכת השחיה המרהיבה ורצוי להיות לידה לנוח. המלון נותן שירות מבקרים רבים מספור מארצות אחרות והוא מועדף על מבקרים מהולנד אבל גם רבים אחרים. דבר זה מסייע לאיכות השירות של בית המלון ולרמה בו בית המלון מפוקח.

מלון הנסיכה אילת
עוד בית מלון שמקפיד על רמה מדהימה לאורך הזמן האחרון לכל הפחות הינו מלון הנסיכה אילת. מבקרים ששהו במלונות יוקרה בעולם כולו מציינים שעל אף שבית המלון הנהו בעל רמה יפה מאוד, התשלום הינו הגיוני, היינו מקבלים תמורה ראויה לתעריף. המון מציינים לטובה את המזון שמוצע בבית המלון בפרט האוכל יוקרה הצרפתי שבו. ואת הספא המכובד והגישה המהירה לים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה