שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> נופש -> בתי מלון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בתי מלון
 

בתי מלון בירושלים - אטרקציות


דינה ק.

דינה ק.

 
 

לתיירים שמגיעים לירושלים, הן מהארץ והן מחו"ל, בנוסף לכל האספקט של הרוחניות שמגיע משילובן של שלושת הזרמים המרכזיים בדת (יהדות, נצרות ואסלם) העיר מציעה גם הרבה אטרקציות שעשירות לא רק בתוכן היסטורי אלא גם בתוכן תרבותי ואמנותי. כמו כן, בנוסף, יש גם הרבה אטרקציות בירושלים שבנוסף לחוויה שבהן, שיכולה להיות בהחלט חוויה לימודית הן מהוות חוויה כיפית שאותן ניתן לחוות רק באטרקציות חוותיות ייחודיות אלו.

בתי מלון בירושלים מאפשרים גישה קרובה ונוחה יותר לאלו שרוצים לחוות את האטרקציות האלו ליותר זמן או לאלו שרוצים לראות ולחוות יותר מאטרקציה אחת. יש בתי מלון בירושלים המאפשרים לינה קצרה עד ארוכה, עם אירוח בסיסי עד ל"הכל כלול", הכל בשביל להתאים לכם את השהות הכי נוחה והכי מתאימה בשבילכם.


בתי מלון בירושלים מאפשרים גישה נוחה לאחד מהמוזיאונים החשובים בארץ ובעולם - מוזיאון ישראל:

המוזיאון נחשב למוזיאון הכי גדול והכי חשוב בארץ. יזם המוזיאון הוא טדי קולק שהיה בעבר ראש עריית ירושלים ותרם למוזיאון אוספים מגוונים ונחשבים מכל קצוות תבל. במוזיאון מוצגים למעלה מחמש מאות אלף חפצים של אמנות. האוסף מייצג את כל האוצרות של התרבות בעולם כולו, מימי קדם עד לעידן המודרני. יש בו סוגים שונים של אוספים מתחומים שונים: חפצי אמנות מחפירות שונות, חפצי אמנות יהודיים, אמנות מישראל ומהעולם כולו.

יש בו אגפים שונים: אגף נוער, אמנות יהודית ויודאיקה, ארכיאולוגיה, אמנויות וגן אמנותי.


בתי מלון בירושלים נותנים אפשרות ל"חקור" את המוזיאון עד הסוף. - למי שרוצה להנות באמת מכל מה שיש למוזיאון להראות וללמד. מאחר ואין ספק שבשביל להספיק ולראות, וגם ללמוד, את כל המוצגים במוזיאון צריך הרבה יותר זמן מאשר רק יום אחד. ב2007 חודש המבנה של המוזיאון ונעשו בו שיפוצים ביותר ממאה מיליון דולר שנאספו מתרומות, מה שהוסיף למוזיאון כמעט שמונת אלפים מ"ר.


מיני ישראל: נמצא באזור עמק איילון הקרוב לירושלים. באתר יש דגמים קטנים המציגים ממבחר המבנים הנחשבים בישראל. כל הדגמים שבאתר נבנו לפי קנה מידה דומה. כלומר כל מידה של מטר במציאות שווה למידה של ארבעה ס"מ במוצגים שבאתר. באתר 385 מוצגים של דגמים קטנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה