שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> בתי מלון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בתי מלון
 

עיר המלונות של ישראל : תל אביב


אבי ביטון
 
 

 

בתי מלון בת"א מנצחים את ירושלים, חיפה, וכל שאר הערים האחרות בישראל. בשנת 2010 בתי מלון בת"א היו בתפוצה של 724,300 תיירים, כלומר כ-25% מכלל התיירים של ישראל שהגיעו באותה שנה. כיום, תל אביב היא מוקד התיירות הנחשק ביותר בכל הזמנים, בשל היותה עיר תוססת וייחודית, מתאפיינת בחופיה המשגעים, תערוכות, מוזיאונים, מלונות מושקעים וכמובן שלא נפסח על חיי הלילה הבלתי פוסקים, במשך 24 שעות 7 ימים בשבוע. תל אביב מושכת תיירים מכל העולם בזכות האופן שבו היא מקנה לך אהבה וחופש. בכל פעם שתלך ברחובות, תחווה זאת בזכות העושר שאתה רואה סביבך – רחובות הומי אדם, הילולה ושמחה על הסובבים.

מאמץ להדביק את הביקוש

בתי מלון בת"א מציגים בפניי התיירים עולם ססגוני וחדשני של מלונות, כמו מלונות בוטיק קטנים, המנסים לקדם את האומנות הישראלית בכך שהם מאפשרים לך לצפות ולהתמקד בה בכל דרך אפשרית: לובי המלון, קטלוגים, ספריות ועוד. בעבר הרחוק של תל אביב המלונות היו ממוקמים קרוב לים, אך היום ישנו מבחר רב של מלונות גם בלב העיר. בתי מלון בת"א נבנים באופן אינטנסיבי וקיימת תנופה בשל הביקוש העצום, אך היא מתקשה להדביק את הביקוש הגובר לתיירות בעיר. בסוף שנת 2010, שנת השיא בתיירות, היו בתל אביב 50 מלונות.

תיירות של בליינים

בשנות ה-60 וה-70 מרבית האורחים של בתי מלון בת"א הגיעו מאמריקה. המגמה הזו התהפכה בשנים האחרונות. כיום מובילה התיירות מאירופה, בתוכה תיירות גדולה מרוסיה. השינוי המרתק ביותר הוא העלייה הגדולה בתיירות הפנים. ישראלים שבוחרים לבלות את חופשתם בתל אביב המענגת. בעבר היו אלה בעיקר יהודים שהגיעו לבקר משפחות וצליינים. הודות למוניטין הבינלאומי כעיר המספקת כל נפש של בליין, קיימת עלייה של תיירות בליינים. בשנים האחרונות הפכה תל אביב גם מקור לעלייה לרגל של הקהילה הגאה, דבר המתבטא באירוח בבתי המלון. בשנת 2011 זכתה תל אביב במקום הראשון בתחרות העולמית “Gaycities” , והוכרזה כעיר הגאה ביותר בעולם.

אין כמו תל אביב

תל אביב היא כמו אישה. בזכות הסיפוק הנפשי והעונג שאליו אתה מתגלה בזכותה, לא תרצה לעזוב אותה. תשתוקק לחזור שוב ושוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה