שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

הוצאת ויזה לארה"ב- כל הפרטים שכדאי לדעת לפני


אופיר
 
 

 


מעוניינים לנסוע בקרוב לארצות הברית ורק קבלת ויזה מפרידה ביניכם לבין הגשת החלום האמריקאי? כדאי שתדעו מספר פרטים חיוניים לפני שאתם מחליטים להגיש בקשה מסודרת לקבלתה של ויזה לארה"ב. בשונה מן העבר, ניתן היום להבחין בקריטריונים מחמירים הרבה יותר בהקשר של קבלת אשרת כניסה לתחומיה של ארצות הברית, כשמלבד הנושא הביטחוני חוששים השלטונות האמריקאיים מהגעה של גלי הגירה המוניים לשטחיהם.

על מי למעשה מוטלת החובה לפנות להוצאת ויזה לארה"ב?

ויזה לארה"ב הופכת לדבר חיוני מבחינתו של כל אדם בעל דרכון ישראלי המעוניין להגיע לשטחה של המעצמה הגדולה בתבל. בין אם מדובר בהגעה לארצות הברית לצורך טיול, עבודה או לימודים, חייב כל מי שמחזיק בדרכון ישראלי לקבל אשרת כניסה חוקית לתחומיה של המדינה, כשסוגה כמובן תלוי בהתאם למטרת הביקור הרצויה. כמו כן, חשוב לציין כי אזרחים ישראלים המחזיקים ברשותם דרכון אירופי או אמריקאי פטורים למעשה מן הצורך באשרת כניסה לארה"ב, עובדה החוסכת מהם את כל ההליך הבירוקראטי הדרוש עד לקבלתה.

מהו תוקפה של ויזה לארה"ב?

בעבר, קבלת ויזה לארה"ב הייתה לכל החיים, כשבמהלך השנים האחרונות עדים אנו לאשרות כניסה הניתנות לפרקי זמן מוגבלים. מדובר כאן בעיקר על אשרות כניסה הניתנות לתקופה של 10 שנים, כשבמקרים מסוימים מדובר בכאלו הניתנות לפרקי זמן קצרים יותר. ההחלטה על תוקפה של אשרת הכניסה לרחביה של ארה"ב, מופקדת כמובן בידיהם של הנציגויות האמריקאיות הפועלות בישראל, כאשר משתנה בהתאם למקרה הפרטי של כל אזרח הישראלי הבוחר להגיש בקשה לקבלת אשרת כניסה.

מהי התקופה המקסימאלית בה ניתן לשהות בשטחה של ארה"ב?

דבר נוסף שכדאי לדעת לפני שמחליטים היום להגיש בקשה מסודרת שתאפשר מאוחר יותר קבלה של ויזה לארה"ב, הוא שברוב המקרים מוגבלת השהייה בשטחה של המדינה לתקופת זמן מוגבלת. הזמן המותר לשהות באופן רציף בגבולותיה של ארה"ב נקבע כמובן בהתאם לסוגה של אשרת הכניסה בה מחזיקים, כשבמידה ומדובר למשל בויזת תיירים, זמן השהייה המותר הוא עד לשישה חודשים מיום הכניסה למדינה.

הוצאת ויזה לארה"ב כורכת היום בלא מעט נושאים חיוניים שרצוי להיות מודעים אליהם לפני הגשת הבקשה, כאשר בקיעות בקיומם מסייעת למעשה לכל אחד לתכנן את שהייתו ברחביה בצורה הטובה ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה