שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

כך תבחר מלון לפי שעות


Bhs group
 
 

יש דברים שיפות להם מלים ויש דברים שיפה להם השתיקה. יש דברים שנאמרים בקול רם ויש דברים הנלחשים, כמו סוד כמוס. כל אחד וכל זוג בוחר את טון הדיבור או הלחישה. ויש הבוחרים בשתיקה.

 אם אתם- אנשים מבוגרים בעלי רצון חופשי וזכות בחירה חופשית -  רוצים, מתאווים ומשתוקקים לבלות שעה או שעות אחדות "גנובות" באמצע היום ובעצם בכל שעה שהיא, נגישים וזמינים עבורכם חדרי אירוח על בסיס שעות.

גם אם אתם מבלים בהיחבא, הרחק מעינם של מי שהדבר האחרון שתרצו הוא להיחשף בפניהם ולהיגלות לעיניהם, אתם ודאי רוצים לבלות במקום נקי, אסתטי, היגייני, מאובזר כראוי, מתאים לשהייה מענגת ומפנקת.

מלון לפי שעות במרכז מהווה עבור זוגות רבים יעד נחשב ונחשק, טבעי ומועדף, לבילוי דיסקרטי ואינטימי. באופן פרדוכסאלי, דווקא מרכזיותו של המלון והיותו מקום שבו מתארחות גם קבוצות ונופשים, הופך את נוכחתם של המבקשים לבלות בו על בסיס שעות לטבעית ולבלתי מעוררת חשד או התלחשות.

בעוד חדרי אירוח שמציעים בילוי לפי שעות הממוקמים במקומות מבודדים בפאתי יישובים עלולים לעורר חשד מעצם ההגעה אליהם ומן הסתם גם כרוכים באי-נעימות טבעית ומובנת-  הגעה אל מלונית במקום מרכזי אינה כרוכה בהכרח בהחסרת פעימות.

פינוק ונוחות בשפע וברווחה

 כאשר מגיעים אל חדרי אירוח לפי שעות מסתפקים על פי רוב בשהייה קצרה. לעומתם, גם כדי להסיר ספקות או להזים חשדות, ניתן לנצל את היצעיו המגוונים של המלון ואת השירותים והאטרקציות בו ובסביבתו ולהשתלב בסביבה כנופשים טבעיים וכתיירים לכל דבר.

חדרי אירוח קלאסיים ומפנקים מוצעים בתוך המלון: מיטה זוגית רחבה עם מצעים רכים ומלטפים, בר שתייה וחטיפים, טלוויזיית LCDעם חיבור לכבלים (YES) ובעיקר- נוחות, פינוק, מרחב, שקט ופרטיות, תנאים מיטביים לאינטימיות זוגית.

גם אם רוצים לבלות עם מי שמסיבות מובנות לא רוצים להיראות עמו(ה) בציבור, אין סיבה לבלות בתנאים-לא-תנאים, במקומות חשוכים, טחובים ואפלים, שבהם עלולים להיחשף . אין גם הכרח להתפשר על ברירת מחדל ולבחור במקום שמוכר, מזוהה ומתויג כמקום שבו נפגשים "זוגות חוטאים". ובעיקר- אם רוצים (מן הסתם, וכמשוער, כולם רוצים) לבלות את הזמן בנעימים, כזמן איכות, קצר ככל שיהיה, אין שום סיבה לא לבחור במקום שמאפשר בילוי כזה ברמה גבוהה ביותר.

  אם אתם – שובבים אוהבים שכמוכם... - רוצים לבלות באופן דיסקרטי זכותכם המלאה לא לרצות להיעקד על צלב המבטים הצולבים של אנשים שמבטם אומר הכול. זכותכם לבחור מקום שאין מתאים ממנו לבילוי כזה. כאן ועכשיו אתם נוכחים לראות ולדעת כי מימוש הזכות אפשרי בהחלט. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה