שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

לטייל בירושלים בכייף


אלי תכלת

אלי 

 
 

שלום חברים יקרים כאן בארץ ישראל במיוחד בחודשים של האביב והקיץ, תוכלו לראות הרבה מטיילים שנהנים מאוד כאן בחיק הטבע. בין כל המטיילים אתם תראו כל מיני משפחות וזוגות צעירים וקבוצות של חברים בכל הגילאים.

מורה דרך בישראל יכול לתת לכם בדיוק את השירות שאתם באמת רוצים למרות שאתם יכולים למצוא כל מיני מידע לגבי מסלולים שונים אפילו באינטרנט , אפילו תוכלו לעשות את הטיול שלכם בעזרת תוכנות של GPS,אבל כמובן אנחנו לא רוצים לבלות את הטיול שלנו מול פלאפון שלנו, וכולנו יודעים שבחיק הטבע יכול להיות שאין אפילו קליטה. אז בשביל לפתור את הבעיה הזאת, ישנם אנשי מקצוע רבים שיעזרו לכם,כמו מורי הדרך.

כמובן כמו שאתם יודעים בארץ יש את האזור התיירותי המיוחד ביותר שרוב התיירים והמטיילים מתרכזים שם, מדובר בעיר ירושלים.אתם תיראו מידי יום עשרות אלפי תיירים שונים שרוצים להכיר את העיר,כמובן שנכתבו כל כך הרבה ספרים על העיר,גם מבחינה היסטורית וגם מבחינה תיירותית. אבל כמובן למי שלא מכיר את עיר, ספר עם הסברים קצרים על מסלולים בעיר זה לא יועיל. מצב זה של חוסר ידע מביא תיירים רבים לחיפוש אחר מורה מקצועי. סיור מודרך בירושלים יראה לתיירים את העיר באופן הנכון ביותר וגם במצב שהוא שונה לחלוטין מאלו שהיו רואים את המטיילים לבד.קודם כל התיירים שמגיעים פונים לכותל המערבי, והיהודיים בדרך כלל מבקרים במוזיאון יד ושם. מדובר בשני האתרים המוכרים והחשובים ביותר,זה ירתק וירשים וירגש כולם.כמובן אלו לא האתרים היחידים שיש. יש עוד מקומות היסטוריים חשובים ומרשימים.

כמובן יש אתרים שהתיירים לא מכירים, אין ישראלי אחד שלא מכיר את שוק מחנה יהודה.השוק תוסס ומלא בריחות שונים ומלא באנשים מגוונים ומרתקים. תיירים רבים המגיעים מחוץ לארץ לא מכירים את השוק, ובלי מורה דרך בירושלים לא יהיה להם סיכוי לבקר שם.

הסיור בעזרת המורה מתאים מאוד לקבוצות גדולות ,כשמדובר בקבוצה גדולה, ובלי קשר להכרת הדרך, ישנן חילוקי דעות רבות. יש וויכוחים רבים לגבי בחירת מסעדה ולגבי היעד הבא. מורה יעזור לכם לעשות סדר, והוא יקבע מה תעשו. ככה תוכלו לנצל את היום ולהכיר את העיר, ותמנעו מחיכוכים מיותר עם חברים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה