שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

מזג אוויר ברודוס


guy eyal

מומחה רודוס

 

 
 

באי רודוס תמצאו אקלים ים תיכוני שכמותו אתם מכירים היטב - היקץ החם והחורף המתון, עם כמות קטנה של משקעים. המבקרים הרבים באי נהנים מלמעלה מ-300 ימי שמש בעונה ומחורף רגוע בהרבה מהחורף הטיפוסי באירופה. מזג אוויר ברודוס הוא אחת הסיבות העיקריות להפיכתו של רודוס ליעד פופולארי כל כך.

החורף

החורף הרודסאי הוא אמנם מתון מבחינת הטמפרטורה, אך רטוב ברמת המשקעים. עם זאת, ממש כמו החורף הישראלי, גם באי רודוס תמצאו הרבה מאוד ימי שמש, עם טמפרטורה נעימה ונוחה למשפחות המזמינות חבילות נופש לרודוס. בין החודשים דצמבר לברואר (שיא החורף) יורדים מרבית המשקעים. והחודש הגשום ביותר הוא ינואר, עם ממוצע של 14 ימי גשם.

לעומת החורף העז השורר באירופה מדי שנה, החורף ברודוס נראה כמו אביב נעים במיוחד - ולכן דווקא בחורף תמצאו תיירים שבאו להימלט מאימת סופת השלגים.

מומלץ שתביאו עמכם בגדים קלים ובגדים חמים - הטמפרטורה עשויה להגיע ולהשתנות בין איזורים באי ומים אחד למשנהו.

האביב

בעונת האביב תמצאו תנאי מזג אוויר נוחים מאוד, ונוף משגע ממש (תוצאה של חורפים רטובים ועתירי משקעים). גם באביב תמצאו פחות תיירים באי מאשר בחודשי הקיץ. במרץ תפגשו טמפרטורות של כ-20 מעלות (ועדיין יש סיכוי סביר לגשמים). בחודש מאי הטמפרטורות כבר נעימות בהרבה והסיכוי לגשם הוא נמוך עד מאוד. השתכשכות במים תוכלו לעשות בהנאה החל מחודש יוני ואליך.

הקיץ

האי רודוס מציע עונת קיץ ארוכה ולעיתים גם לוהטת. אז גם מתרחשת עונת התיירות העיקרית באי - בין יוני לספטמבר. ממוצע הטמפרטורות בקיץ עומד על כ-28 מעלות סלציוס. ממש כמו בישראל - יהיו תנודות למטה, ולמרבה הצער, לעיתים יהיו גם תנודות עזות ללמעלה בחודשים יולי עד אוגוס הטמפרטורות (מוצען) יעמוד על כ-31 מעלות סלציוס. כמובן שבאיזורי החוף נעים הרבה יותר מאשר באיזור ההרים. כמובן וחשוב מאוד לא לשכוח קרם הגנה וכובעים בקיץ.

הסתיו

הטמפרטורות בסתיו נעימות פחות. פחות תיירים מגיעים בחודשים הללו לבצע ומזמינים פחות חבילות נופש לרודוס מכיוון שהחופשות באירופה מתרכזות בעיקר בחודשי הקיץ החמים. החום הכבד יכביד פחות בסתיו, הים יהיה נעים מאוד לשיחה והחום הבינוני יאפשר לכם לרכב על אופניים ולטייל בשבילים בנעימים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה