שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2513
מאמרים: 7554
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

מזוודות איכותיות- כי אין שום מקום להתפשרות כאשר מדובר בנוחיות!


אבי ביטון
 
 

 

אם לא קניתם מזוודות לאחרונה, אתם עתידים להיות בשוק מהמגוון הרחב של האפשרויות החדשות שעימן תיאלצו להתמודד כמו גם המחירים המכובדים שאותם תצטרכו לשלם. אז מאיפה מתחילים? במאמר שלהלן, מספר עצות שימושיות שיתרמו לכם רבות להחליט איזה סוג של מזוודה עליכם לרכוש.

קריטריונים לבחירה וקנייה של מזוודה חדשה

מכיוון שאחת המעמסות הגדולות ביותר במהלך הנסיעה היא לחכות למזוודה שלך בעת הירידה מהמטוס ולנסות לאתר אותה מבין כל שלל המזוודות שמסתובבות על המסוע, ונראות זהות למזוודה שיש ברשותך, החלטנו עבורך שהמזוודה החדשה שתרכוש תהיה בעלת סימן זיהוי בולט דוגמת צבע עז או תבנית מובחנת כלשהיא.

אם אתה מרבה לטייל ונושא עמך חפצים אלקטרוניים עדינים או פריטים שבירים אנו ממליצים בחום לקנות מזוודה בעלת חומר קשיח חיצוני ולא מזוודה רכה מבד. למרות שמדובר בסוג של מזוודות כבדות במיוחד, התרומה שלהן בכל הנוגע להגנת חפציך מעפילה על משקלה הכבד. במידה ואתה מרבה לטייל במכוניות ונושא עליך את המטען שברשותך, תעדיף בוודאי לרכוש מזוודות רכות או תרמיל גב מכיוון שהם גמישים קלים ונוחים לנשיאה.

חומרי גלם איכותיים

במשך שנים רבות עור נחשב לבחירה הטובה ביותר עבור מזוודה רכה, אול לעור יש חסרונות משלו אשר מקשים על השימוש במזוודה. ראשית הוא כבד באופן יחסי ושנית הוא עתיד להינזק עקב אקלים טרופי ולח. הבחירה הפופולארית כיום היא שימוש בחומרי ניילון בליסטי וניילון קורדורה אשר מסוגלים להגן בצורה מרבית על תכולת המזוודה בשל העובדה שחומרים אלו עמידים בפני חפצים חדים ובדרך כלל הם אטומים בפני מים.

שימו לב לבנייה ולתכנון של המזוודה!

ראשית וודאו שיש לרוכסנים תפרים מודבקים, כלומר רצועות מבד לחיזוק הקשר בין הרוכסן למזוודה. תפרים חיצוניים צריכים להיות מכוסים על ידי עור או על ידי ניילון כדי לחזק אותם להימנע מספיגת זעזועים. כל תפר צריך להיות נעול על ידי תפרים נוספים כך שכל התפרים במזוודה יהיו מחוזקים ואם אחד מהם נפרם הוא לא יגרום לפרימה כללית של כל התפרים במזוודה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה