שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

מיטות שיזוף – להירגע ולצאת עם שיזוף


טלי גל
 
 

כאשר אנו בוחרים מיטה לישון עליה, אנו שמים דגש על נוחות המזרן, עם קפיצים בלי קפיצים, מושלם לעמוד השדרה ועוד שלל קריטריונים אותם אנו בוחנים בקפידה.

כך כדאי לנהוג גם בתחום השיזוף.

במידה ואנו מחליטים לעשות שיזוף מלאכותי הנעשה במיטות שיזוף במכוני שיזוף שונים בארץ, חשוב לבדוק האם הציוד תקין, עומד בתקנים, האם המקום מאושר לתפעל את הציוד, האם הצוות מוכשר ועבר הסמכה מקיפה. אמנם לא מדובר בזמן ארוך בתוך מיטת השיזוף, אך מספיקה פעם אחת תחת ידיים לא מיומנות ויכול להיגרם נזק לעור.

לכן חשוב לעשות בדק בית לפני תחילת טיפול השיזוף במיטות שיזוף.

ועכשיו נעבור לצד האופטימי והחיובי של מיטות השיזוף!

 

הקיץ עבר – ומה עם השיזוף?

 

ניתן לשמר את השיזוף בעזרת שיטות שונות לשיזוף מלאכותי. שיטת שיזוף בהתזה הינה פופולארית ביותר, ומאפשרת גוון עור אחיד, ללא צורך בחשיפה לקרניים כלשהן. הטיפול מהיר, יסודי ודורש תחזוקה אחת לשבועיים, היות והצבע מתחיל לדהות לאחר תקופת זמן זו.

בנוסף ישנם קרמים הנמכרים חלקם כמוצרי מדף, אך בשימוש עצמי התוצאות אינן משביעות רצון כמו במכוני שיזוף מקצועיים. שם מריחת הקרם נעשית בצורה אחידה ואינה מותירה פסים שנוצרו בצריחה עצמית, היות וקשה להגיע לבד לאזורי אחורי הגוף והגב.

גם במידה ומגיעים קשה לנו לראות האם המריחה נעשתה בצורה אחידה. לכן יש צורך בזוג ידיים נוסף. לכן אם כבר החלטתם על מריחת קרם שיזוף מומלץ שהדבר ייעשה במקום מקצועי ואמין כמו מכוני שיזוף.

 

 

מהיר ואמין –

 

שיטה נוספת לקבלת שיזוף אחיד בצורה מהירה הינה המצאות בתוך מיטות שיזוף. מיטת שיזוף מאפשרת שיזוף בעזרת אור ניאון בצורת שכיבה. המטופל נשכב על המיטה, וחלקה העליון נסגר מעליו – וכך מתאפשר שיזוף הן מלמעלה והן מלמטה ללא צורך להסתובב ולסרבל את עבודת השיזוף.

המטופל לאחר 20 דקות מקבל את גוון העור בו חשק, וגם בשיטת טיפול זו יש צורך בתחזוקה שוטפת על מנת לשמור על גוון העור לאורך זמן.

כמובן במידה ואין רוצים יותר להיות שזופים, השיזוף דוהה מעצמו כמו בדרך שיזוף בשמש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה