שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

ספא


אליחי רובין

:)

 
 

כיום, ספא הפך לשם נרדף למכון בריאות. ברוב המקומות שמכונים ברוב פאר והדר מכוני ספא אין כמובן מעיינות נובעים או אפילו מי נהר זורמים. ספא זה מושג שמסמל שירותי מסאז' , סאונה,  מדיטציה ועוד. מבחינת מרכזי ספא אמתיים שממוקמים סביב למי מעיינות בריאותיים, יש בארץ רק שני אתרים. האחד בצפון והשני בדרום. אף על פי כן, שירותי ספא " סטנדרטיים" יכולים לסייע רבות לתחזוקת הגוף ולבריאות הנפש. בעיקר בתקופה של מיתון עולמי ומצב כלכלי לא פשוט, הספא מהווה מפלט מצוין כדי למלא מצברים ולהירגע מטרדת היומיום המעיקות. ביקור שבועי בספא זה מתכון מצוין לשמירה על הבריאות. מי שממש רוצה לנצל את הספא עד תום, מומלץ לו פעם בשבוע להימנע מעישון, שתיית קפאין ובשר ולהתמסר למזון בריאותי לצד שירותי הספא המריעים. והמשחררים. דבר משול לעשיית התחל במחשב פעם בכמה זמן או לטיפול עשרת אלפים ברכב. אלא שלגוף כידוע אין חלקי חילוף ובטח שלא לנפש. לכן כדאי לא להזניח לא אותו וגם לו אותה (הגוף והנפש).

 

ספא איכותי

לאחר שהצליחו להפריד בין ספא מקורי לבין המושג, החלו לצוץ כמו פרטיות לאחר הגשם מכוני הספא בכל רחבי הארץ. כמובן, שיש קשת רחבה של מכוני ספא במגוון רחב של איכויות. לכל מכון ספא יש תחומי התמחות לצד תחומים פחות מומלצים. מי שמחפש מכון ספא לטובת טיפול רענון לגוף ולנפש מומלץ לו להתעניין לגבי מכלול השירותים הניתנים בכל מכון ומכון. מכון ספא איכותי אמור להציע מספר סוגים של סאונה וכן מספר סוגים של מסאז'. ככל שהמכון מציע מגוון שירותים רחב יותר, כך הוא נחשב לאיכותי יותר. כמו כן הוותק והמוניטין של המכונים השונים מעידים במשהו על מקצועיותם ועל איכותם. מומלץ גם לבדוק מספר מכונים על מנת להתרשם מההבדל ומהשוני ביניהם.

 

ספא מקצועי

ישנם מכוני ספא שמתייחסים ללקוחות כמובנים מאליהם לא משקיעים בפיתוח המוצרים השונים. לעומתם יש מכוני ספא שכל הזמן מחדשים ומשפרים את סל השירותים. כמו כן יש כיום הרבה מכוני ספא שמתמקדים בשילוב של מכון כושר לצד הספא. יש הרבה שוחרי כושר גופני שאחת לשבוע מעדיפים ללכת למכון ספא. כך שאותם מכונים שמשלבים בין הכושר לבין שירותי ספא למעשה עונים לאותם לקוחות על כל צרכיהם תחת קורת גג אחת.

לחגיגה בספא, חייגו עכשיו: 08-9300968, או חפשו בגוגל את "ספא חוויה כפרית".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה