שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

עיסוי שבדי – קורס


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

בשנים האחרונות, רבים מאיתנו מבקשים להרחיב את אופקיהם ולמצוא כיוון חדש של תעסוקה. אנשים רבים מוצאים כי השתתפות בקורס עיסוי שוודי נותן להם את מבוקשם. במהלך קורס עיסוי שבדי המטפלים לומדים כיצד לשלב את תנועות הידיים שלהם והפעלת כל גופם לצורך הטיפול. בסוף כל קורס עיסוי שבדי, המשתתפים מקבלים תעודת מקצוע מעסה עיסוי שבדי כך שהם יכולים להשתלב בכל מכון עיסוי או ספא שירצו. במהלך קורס עיסוי שבדי, לומדים המטפלים גם טכניקות שונות בהם יוכלו לעשות שימוש כגון עיסוי תאילנדי.

מהו עיסוי שבדי?

במהלך עיסוי שבדי הנערך במכון ספא, המטפל מתמקד בטיפול ברקמות הרכות בגופינו וזאת על מנת למתוח ולהרפות את כל השרירים הקיימים בגופינו. עיסוי שוודי מתחיל כאשר המטופל נשכב על מיטת טיפולים ועליה סדין או מגבת. לאחר מכן, המטפל בטכניקת עיסוי שבדי מורח את גופו של המטופל בתחליב גוף או בסוג של שמן ריחני. עכשיו, ניתן להתחיל בטיפול. עיסוי שבדי מאפשר למטופל להגיע למצב של רגיעה הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. מטפל מקצועי אשר מומחה בתחום עיסוי שוודי יידע לשלב מספר טכניקות בהם משתמשים למטרת עיסוי שבדי  כאשר הוא ניתן במכון ספא כך שיוכל להפוך את העיסוי לנעים ומרגיע עבור המטופל.

החומר הנלמד במהלך קורס עיסוי שבדי

כחלק מתוכנית הלימודים הנלמדת בזמן קורס עיסוי שוודי, לומדים המטפלים לעתיד מידע המתמקד במספר תחומים:

כיצד לתשאל את המטופל לפני שמתחילים בטיפול עיסוי שבדי כיצד לבצע עיסוי שוודי על כיסא ולא על מיטת טיפולים בתוך ספא טכניקות שונות בהן ניתן להשתמש בזמן מתן עיסוי שוודי כיצד להגן על עצמם בתור מטפלים שיווק עצמי התאמה של הטכניקה בה משתמשים למטופל הספציפי (חשוב לזכור כי לא כל טכניקה מתאימה לכל המטופלים ועל המטפל להתאים את עצמו לצרכיו של המטופל) אתיקה מקצועית

סיום קורס עיסוי שבדי

בסוף כל קורס עיסוי שוודי, כל משתתף (עכשיו כבר מטפל מקצועי) מקבל תעודה הסמכה של מעסה מקצועי בתחום עיסוי שבדי. כך יוכל כל אחד מהם להשתלב בהצלחה בתוך ספא או מכון עיסוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה