שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

שקי שינה נוחים ונעימים לטיולים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

שק שינה הוא אחד הפריטים הנחוצים ביותר בכל טיול אליו אנו יוצאים.  שק שינה מיועד לרוב לשינה בחוץ ולכן חשוב מאוד להשקיע זמן בבחירה נכונה של שק השינה. שק שינה צריך לספק בידוד תרמי וחום והגנה מפני רוח וגשם.

 שק שינה – נעים ונוח

שק שינה נועד לשינה, כשרוצים לקנות שק שינה מגלים שיש מגוון רחב וסוגים רבים של שקי שינה, אז איזה שק שינה קונים כדי לישון טוב גם בתנאי שטח? מה תהיה הקניה הנכונה?  שק שינה צריך להיות נוח לשינה כי זו מטרתו, הוא צריך להיות בעובי המתאים, כדי שיהיה נעים לישון בו הו צריך עשוי מבד טוב הנעים למגע, הוא צריך להיות בגודל המתאים כי שק שינה צר או קצר מדי לא יהיה נוח לשינה, הוא צריך כמובן להיות בעל משקל קטן כדי שיהיה קל לנשיאה. יש להתייחס גם לעלויות של שק שינה בגלל ההבדלים במחירים בין שקי השינה.

ציוד מחנאות לטיול

כאשר יוצאים לטיול בשטח למספר ימים, צריך לקחת ציוד מחנאות כדי להקל על השהיה. צריך להחליט לאיזה ציוד מחנאות זקוקים שאי אפשר בלעדיו כי יש ציוד מחנאות שהוא בסיסי וחובה ויש שהוא לצורך פינוק. חשוב לזכור כי ציוד מחנאות טוב הוא ציוד המותאם לאקלים בארץ, ולאדם הנזקק לו. כל ציוד מחנאות צריך לכלול אוהל המשמש בשטח תחליף לבית ולכן בזמן רכישה של אוהל צריך לקנות אוהל מרווח ואסור להתפשר על טיבו ואיכותו, וגם שק שינה שיאפשרו שינה נוחה ונעימה כדי לצבור כוחות ליום המחרת.

אוהלים – איזה אוהל לקנות?

אוהל הוא הפריט החשוב ביותר למי שרוצה לצאת לטיול והוא לא מעוניין לישון בבית מלון, קיימים סוגים שונים של אוהלים, חשוב אוהל קל לפתיחה והקמה, כזה שיגן וייתן מענה בכל מזג אוויר, חשוב שיהיו לו חלונות לאוורור ויהיה עשוי מבד נושם ושיהיה סגור ואטום היטב בחורף. צורתו של אוהל ואיכותו תיקבע בדרך כלל לפי מטרתו וייעודו. אוהלים בדרך כלל מסווגים לפי מספר האנשים שהם יכולים להכיל, וכדאי לבחור אוהל קצת יותר גדול ממה שחושבים שצריכים כי עדיף שיהיה מקום עודף מחוסר מקום. חשוב לזכור כי אוהל בשטח ממלא בעצם את כל הפונקציות שממלא בית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה