שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> נופש כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
נופש כללי
 

תהליך בחירת אולם אירועים בשרון


alon just in time

alon just in time

 
 

 

 

לפני חיפוש הזמנות לאירועים יש לבצע חשיבה לעומק על מספר גורמים אשר ישפיעו על בחירת המקום הנכון ויצמצמו את רשימת המקומות. הגורמים שיש לקחת בחשבון הם:

מועד האירוע

מועד האירוע הוא גורם חשוב ביותר בתהליך בחירת הדפסת פליירים. הסיבה לכך היא שחודשי הקיץ מאפשרים עריכת אירועים בגני אירועים פתוחים ואילו חודשי החורף מאפשרים עריכת אירועים במקומות סגורים או אירועים משולבים בהם חלק מהאירוע נערך במתחם חיצוני וחלקו במתחם מקורה.

בין הדוגמאות לאולמות אירועים בשרון המספקים מתחם חיצוני או מקורה ניתן למצוא את: גן האירועים "ערוגות הבושם" שבעמק חפר המציע גן המשתרע על שטח של 12 דונם, גן האירועים "שמיים וארץ" שבעמק חפר, גן האירועים "בית הלורדים" שביישוב תל מונד המציע גן המשתרע על שטח של 2 דונם ואולם האירועים "פיטאיה" הממוקם בעיר כפר סבא שבשרון, חשוב לציין שמרבית אולמות אירועים בשרון מציעים בנוסף למתחם הפתוח גם מתחם מקורה.

כמות האורחים

 

כמו כל קורס קוסמטיקה איכותי הניתן ללמידה באתרי נופש שונים, גם עולם היופי המאפשר לימודים של תחום קוסמטי הופכים להיות פופולאריים במיוחד.

כמות האורחים הוא נתון חשוב ביותר שיש להתייחס אליו בעת חיפוש אחר אולמות אירועים בשרון.לפי כמות האורחים ניתן להתאים את אולם האירועים המתאים למספר האורחים הצפוי להשתתף באירוע. בין הדוגמאות לאולמות אירועים בשרון המתאימים לכמות שונה של אורחים: גן הפקאן הממוקם בקיבוץ רמת הכובש יכול להכיל עד כ 1000 אורחים, אולם האירועים, ארץ כנען מתאים לכ 700 אורחים וגן האירועים "האגם" ביקום מציע עריכת אירועים של 200 אורחים ומעלה.

מחיר

גורם חשוב נוסף הוא עמידה בתקציב שעומד לרשות בעלי השמחה. מגוון אולמות אירועים בשרון מציעים מחירים נמוכים וגבוהים יותר ולכן לאחר קביעת התקציב של בעלי השמחה וחשיבה על הגורמים האחרים, על בעלי השמחה לבדוק האם האולמות שנראים להם עומדים בתקציב שהם קבעו.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה