שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2143
מאמרים: 6980
Like: 59
מאמרים -> נופש -> צימרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צימרים
 
מה דעתכם לבלות את היום בחדר לפי שעה? חדרים לפי שעה תוכלו למצוא באתר דיסקרט - חדרים לפי שעה וצימרים שהוא כמובן אתר המתמחה בעוגות.... :-) טוב, נו , ניסינו להכניס קצת הומור...  אתר דיסקרט מפרסם חדרים לפי שעה בכל רחבי הארץ והוא אחד מכמה אתרים הפועלים ומפרסמים חדרים וצימרים לפי שעה הפזורים ברחבי הרשת.  
המשך קריאה
מדוע לעזוב הכל ולצאת לחופשה בצימר בצפון הארץ? כל המידע בכתבה הבאה.
המשך קריאה
פרט לכך שיש את יום השבת למען המנוחה, הנפש זקוקה לרוגע ולהתמלא באור. לשם כך ישנם צימרים לדתייםהנמצאים יישובים דתיים אשר נועדו לשרת את קהל שהמשפחות הדתיות. תושבי היישוב והמתארחים שבו נהנים מהשקט במהלך השבוע, מהשבתות הייחודיות ומלאות האווירה הדתית, השמחה בחגים ועוד.
המשך קריאה
צימרים בערד Dead Sea Sun ממוקם בקצה הצפוני של עיר ערד, המפורסמת באוויר הטוב ביותר שלה, בשכונת וילות רותם מול הנוף המרהיב של מדבר יהודה. כל הבית מוקף בגינה ירוקה מושקעת ופורחת עם הרבה פינות ישיבה יפות ופינת ברביקיו לשימוש חופשי של אורחים.  
המשך קריאה
כל אחד מאיתנו צריך חופשה לעתים על מנת שנוכל לנקות את הראש ולאפשר לעצמנו לנוח מהשגרה היומית. לכן, רבים מאיתנו יוצאים לנופשים קצרים ברחבי ארצנו הנפלאה, אך לעתים אנחנו רוצים לפרוץ את גבולות המדינה ולצאת לחופשה בחו''ל בה נוכל לחוות חוויות מיוחדות. לצערנו, זה לא תמיד מתאפשר, שכן יש חברות תעופה שגובות מחירים מופרזים עבור טיסות שרבים מאיתנו לא יכולים להרשות לעצמם.  
המשך קריאה
האפשרות לערוך מסיבות בארץ בבתים פרטיים ובדירות דיי מוגבלת הודות לחוקי עזר עירוניים וחקיקות בכנסת. לנושא יש שני צדדים היות וכל אדם רשאי לחגוג ולשמוח בכל יום בשנה, אך מצד שני הוא חייב להתחשב באחר ובסובבים אותו: השכנים. כאשר עורכים מסיבות בשכונות מגורים יש לקחת בחשבון שאחרי השעות הקבועות בחוק, השמעת מוזיקה רועשת או התקהלות גדולה של אנשים שגורמת לרעש היא עבירה על החוק. בעקבות החמרת החוקים הללו בשנה האחרונה בחקיקה בכנסת ישראלים רבים מעדיפים לערוך מסיבות במקומות מבודדים הרחק משכונות מגורים.
המשך קריאה
רוח גלילית מנשבת , שקט, נוף, צימר. מה יותר נופש מאשר צימר בגליל ,כל אחד חייב לפרגן לעצמו  מדי פעם דבר כזה לגוף ולנפש
המשך קריאה
חדרים לפי שעה וצימרים לפי שעה הוא תחום שגדל ברחבי הארץ
המשך קריאה
חדרים לפי שעה התחום החדש והמרתק
המשך קריאה
חדרים לפי שעה וצימרים לפי שעה הם תחום מתפתח המתחזק מדי שנה אתן לכם 3 דברים שתמצאו בחדרים לפי שעה וצימרים לפי שעה שלא תמצאו במקום אחר בנסיבות והמחיר
המשך קריאה
1-10 מתוך 24 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה