שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> נופש -> צימרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צימרים
 

לנפוש בצימר בצפון בראש השנה


בר בכפר
 
 

ראש השנה, אם אנכם יודעים, הוא חג יהודי אשר מתחיל בתאריך הלועזי חל מיום א' וב' בחודש תשרי. ראש השנה מציין את תחילת השנה העברית. הרי לוח השנה היהודי ולוח השנה הלועזי אינם מתחילים ונגמרים באותו תאריכים. זאת אומרת שבחודש ספטמבר, שהוא קרוב לאמצע השנה הלועזית, אנו חוגגים את ראש השנה, שהוא התחלת השנה הלוח השנה העברי. בתנ"ך מכונה ראש השנה כ"יום תרועה" בשל מצוות התקיעה בשופר והוא כמובן נקרא "ראש השנה" כי הוא מציין את תחילת השנה העברית.

ראש השנה מאוד פופולארי לחופשות משפחתיות כי בשטנה מהרבה חגים יהודים אחרים, הוא לא חג זיכרון קשה מהילדות כמו פסח או יום כיפור. זאת אומרת שהרבה משפחות יעדיפו לצאת לחופשה במהלך ראש השנה שזה פשוט חג עם חופש של כמה ימים וזה נהדר לכל משפחה.

בגלל שראש השנה חל ביום הראשון והשני של תחילת השנה העברית, השנה זה יוצא בתאריכים 13-15 בספטמבר, שהם יום ראשון עד שלישי. זה תזמון יוצא מן הכלל כי אפשר לחבר את החופשים של החג עם חופש השבת ואנו מקבלים חמישה ימי חופשה נפלאים. זהו בהחלט מתנה נהדרת לחג בשנת 2015, בהתחשב שבמהלך שנת 2014 ערב ראש השנה נפל על ערב יום שישי ולא קיבלנו חופשות מהעבודה. לכן, שנה חובה לנצל את התזמון המושלם הזה ולקחת חופשה עם כל המשפחה, והפתרון הכי טוב הוא צימר בצפון למשפחות.

היתרונות של לקיחת חופשה בצימר במהלך ראש השנה:

1. צימר בצפון למשפחות בראש השנה משאיר אתכם כאן בארץ ישראל היפה כך שתוכלו לחגוג בצורה כשרה את החג. כלומר, אתם לא צריכים לוותר על אורחת החג המסורתית, מה שכנראה הייתם חייבים לעשות אם הייתם לוקחים חופשה בחו"ל. אתם עדיין יכולים ללכת לסופר ולקנות את כל המצרכים ולבשל אורחת חג על פי כל התנאים ההלכתיים. זאת במיוחד כאשר צימרים בצפון למשפחות מאובזרים כמעט תמיד במטבח גדול ובאזור פינת אוכל שאפשר לשבת כל המשפחה וליהנות.

2. במהלך ראש השנה ישנם הרבה אטרקציות, פסטיבלים, הופעות ועוד מקומות בילוי שפתוחים למשפחות. רוב שמורות הטבע פתוחות לטיולים עבור משפחות ורוב מקומות הבילוי והמסעדות מוכנות לקבל משפחות בתקופה זו הרבה יותר משאר חודשי השנה. אז אתם יכולים להיות רגועים שתמיד יהיה לכם מה לעשות עם המשפחה ולילדים תמיד יהיה תעסוקה.

3. חופשה בצימר יותר זולה מחופשה בחו"ל במהלך ראש השנה כי הביקוש הרב לחבילות בראש השנה הוא הכי גבוהה ולכן יהיה לכם מאוד קשה למצוא נופש בחו"ל במחיר נוח. אם אתם לא רוצים לבזבז כל כך הרבה על נסיעה לסוף שבוע עם המשפחה, מומלץ שתבחרו לקחת חופשה בצימר ליומיים בערך, זה יהיה הרבה יותר זול כי אתם אולי משלים טיפה יותר לכל לילה אך חוסכים את עלויות הטיסה הגבוהות ובמצטבר אתם חוסכים כסף בחופשה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה