שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> נופש -> צימרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צימרים
 

מורה דרך


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

בחודשי האביב והקיץ, ניתן לראות בארץ ישראל מטיילים הרבים הנהנים בחיק הטבע. בין המטיילים אפשר לראות משפחות, זוגות צעירים וקבוצות חברים בכל הגילאים.

למרות שאנחנו יכולים למצוא מידע לגבי מסלולים שונים באינטרנט ואנחנו אפילו יכולים לעשות את המסלול בעזרת תוכנות GPSשונות. אבל רובנו לא רוצים לבלות את המסלול מול הסמארטפון שלנו, וכולנו יודעים שבחיק הטבע אין כל כך קליטה. אז כדי לפתור סוגיה זו, ישנם אנשי מקצוע רבים שיעזרו לכם. מורה דרך בישראל יכול לתת לכם בדיוק את השירות שאתם רוצים.

 

כמובן שבכל ארץ יש אזור תיירותי מיוחד שבו רוב התיירים והמטיילים השונים מתרכזים. פה בארץ ישראל מדובר בירושלים. בעיר זו תוכלו לראות מידי יום עשרות אלפי תיירים שונים שצמאים להכיר את העיר מקרוב. כמובן שנכתבו ספרים רבים על העיר, הן מבחינה היסטורית והן מבחינה תיירותית.. אבל למי שלא מכיר את עיר, ספר המפרט הסבר קצר על מסלול בעיר לא יועיל. מצב זה של חוסר ידע מביא תיירים רבים לחיפוש אחר מדריך מקצועי. סיור מודרך בירושלים יראה להם את העיר באופן שונה לחלוטין מזה שהיו רואים אם היו מטיילים לבד. כל התיירים שמגיעים פונים בראש ובראשונה לכותל המערבי, והיהודיים מביניהם גם מבקרים במוזיאון יד ושם. מדובר בשני אתרים מוכרים וחשובים ביותר, שירתקו, ירשימו וירגשו כל אחד. אבל אלה לא האתרים היחידים. יש מקומות היסטוריים חשובים ומרשימים רבים שרובנו לא מכירים בכלל, יש מקומות עם נופים מרשימים ומרהיבים שאנחנו לא יודעים על קיומם. מדריך מקצועי, מנוסה וותיק בתחום יוכל להראות לכם את ירושלים שלא הכרתם.

 

אז איזה אתרים בעצם תיירים לא מכירים? אין ישראלי אחד שלא שמע על שוק מחנה יהודה. שוק תוסס, מלא בריחות שונים, מלא באנשים מגוונים ומרתקים. שוק מרכזי ביותר בעיר, ואפילו יש בו אבטחה. תיירים רבים המגיעים מחוץ לארץ לא מכירים את השוק, וללא מורה דרך בירושלים לא יהיה להם סיכוי קלוש לבקר בו.

אז למי מתאים סיור בעזרת מדריך? לקבוצות גדולות למעשה. מדוע? התשובה פשוטה.

כשמדובר בקבוצה גדולה, ובלי קשר להכרת הדרך, ישנן חילוקי דעות רבות. יש וויכוחים רבים לגבי בחירת מסעדה ולגבי היעד הבא. מדריך יעזור לכם לעשות סדר, והוא יקבע מה תעשו. ככה תוכלו לנצל את היום ולהכיר את העיר, ותמנעו מחיכוכים מיותר עם חברים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה