שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 
ימי גיבוש לחברות מאפשר מרחב אינסופי  של דמיון ויצירתיות. מגוון האטרקציות, העושר הגיאוגרפי שיש בארץ ועונות השנה – מאפשרים להפיק ימי גיבוש מאוד מגוונים ומקוריים. בין אם יש לכם צורך ביום גיבוש לכלל עובדי החברה או יום גיבוש לצוות – תוכלו לשלב ביום הגיבוש  
המשך קריאה
רוצים נופש לקבוצה קטנה? נופש לחברה קטנה? מחלקה? נופש לקבוצות קטנות הינו נופש שמאוד קל לביצוע ותכנון. נופש לקבוצות קטנות הוא חוויה טובה מאוד מומלץ לבחור חווית נופש לפי מה שמתאים לעונה ושגם יתאים לסוג קבוצת גיל האנשים שיוצאים לנופש.
המשך קריאה
האם עושים נופש לקבוצות בתקופת הקורונה? כן עושים נופש לקבוצות בתקופת הקורונה. נופש לקבוצות בתקופת הקורונה הוא דבר חוויתי מאוד ומגבש. בזמן בו הרבה אנשים פחות יוצאים מהבית ויותר נמצאים בזום אין כמו לצאת לטיול יום כיף בים המלח או נופש כמה לילות באיים ירוקים ים המלח או אילת.
המשך קריאה
סיורי עששיות הן אופציה מושלמת לטיול בתקופה חמה כמו עכשיו. אם גם אתם מכורים לטיולים אבל בתקופה בה מזג האוויר חם אינכם מה יודעים לעשות - המאמר הבא מושלם עבורכם.    
המשך קריאה
אחת הדרישות הכי בסיסיות של כל מנהל ארגון או מנהל צוות, היא ליצור תחושת לכידות ארגונית ושיתוף פעולה פורה בין כל העובדים השונים. וכדי להפוך את מערכות היחסים הבין אישיות של הצוות שלכם למוצלחות, וליצוא יחסי עבודה נעימים, אתם נדרשים להשקיע ובגדול. יותר חברות וארגונים רוצים ליצור אירועי חברה מושקעים, שכוללים טיולים ג'יפים צפון, לכל צוות החברה. בטיולים אלו תוכלו להפוך אט אט ליחידה ארגונית מגובשת, להשקיע ברגעים חווייתיים בלתי נשכחים ולאפשר לכל העובדים שלכם להנות מהפוגה משגרת העבודה הלחוצה. ולכן, חשוב לתכנן את אירועי החברה בצורה ההולמת לאופי הארגון שלכם וליכולות התקציביות שלכם.  
המשך קריאה
ארגון נופש לקבוצות הוא דבר הדורש ניסיון בניהול קבוצות, בגלל שקבוצה היא לא מעט אנשים האחריות היא הרבה יותר גדולה גם ככל שהנופש הוא כמה ימים או שיש יותר מרכיבים כמו פעילויות הפעלות אטרקציות כך ארגון הנופש דורש יותר מקצוענות בתיאומים להגעת הקבוצה מול הספקים המבצעים את הפעילויות לקבוצה.                                           
המשך קריאה
אחת התכונות הבולטות שישראל בורכה בהן היא ריבוי הנופים המרשים שמצפון לדרום, וכך מדי שנה ניתן למצוא בשבילים ובמסלולים מטיילים רבים מספור, מהארץ וגם מכל רחבי העולם. אך מלבד מסלולים רגליים, המגוון הנופי הקיים כאן מציע גם טיולים מסוג אחר ומאתגר ברדכו שלו - טיולי ג'יפים חווייתיים. בזכות התוואי הייחודי שיש בארץ והאפשרות ליהנות מצורות נוף שונות בפרק זמן קצר כל כך, ישראל נחשבת לאטרקטיבית במיוחד בענף הספורט הייחודי הזה.  
המשך קריאה
יום כיף בים המלח המלצות שכדאי לחשוב עליהם בהזמנת מלון מתאים ליום כיף שלכם. יום כיף בים המלח מומלץ למשפחות עם ילדים לזוגות לקבוצות,יום כיף בים המלח הוא חוויה מיוחדת במינה, הפינוק הרוגע במקום הנמוך בעולם, הנוף המיוחד של ים המלח השקט של הים והמדבר נותנים לנו הרגשה טובה של חופש שלא נגמר.  
המשך קריאה
ישראלים הם בהחלט עם שאוהב לטייל ברחבי העולם וגם בארץ, ומעידים על כך אינספור המסלולים שיש במדינה הקטנה שלנו. בימים בהם אתם לא צריכים לעבוד ואין לכם חובות אחרות, אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את החופש היא באמצעות טיולים ברחבי הארץ, כמו טיולי ג'יפים בצפון, שיראו לכם את הנופים המרהיבים בחלקה הצפוני של ישראל.  
המשך קריאה
נופש שישי שבת במלון הוא נופש שזמין כמעט בכל רחבי הארץ, זו אופציה נהדרת לניצול סוף השבוע בלי להפסיד ימי עבודה, נופש שכזה חוסך מאתנו את הטרחה של הכנות לשבת ומאפשר לנו להתפנק במלון, ליהנות מארוחה טובה ומכל מה שהמלון מספק במסגרת הנופש. שישי שבת במלון ניתן לבחור מלון מהצפון ועד הדרום. וליהנות מהנופים הייחודיים של כל איזור בארץ ישראל.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 105 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה