שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

ארגון נופש לקבוצות


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

ארגון נופש לקבוצות הוא דבר לא קל אם בזוג או משפחה יש מעט אנשים, בקבוצה יש יותר אנשים וכך התכנון צריך להיות יותר קפדני כך שכל אנשי הקבוצה ירגישו כאילו הם מקבלים את השרות הטוב ביותר למרות שהם חלק מקבוצה גדולה או קטנה.

ארגון נופש לקבוצות נעשה מראש וזאת כדי להבטיח שהמקום אליו רוצים להגיע יהיה פנוי לקבל קבוצה של אנשים לדוגמא אם רוצים להזמין ארוחת צהריים או  ארוחת בוקר במלון צריך לבדוק שהמלון יכול לתת שירות לכמות האנשים בקבוצה, אותו הדבר לגבי אטרקציה בטבע תמיד צריך להבטיח שבתאריך שהקבוצה רוצה להגיע המקום פנוי לדוגמא שייט קיאקים בירדן, טיול ג'יפים, רכיבת סוסים, צוק מנרה, ראש הנקרה, מצדה ועוד.

ארגון נופש לקבוצה מצריך בניית תכנית, התכנית היא מסלול שאותו הקבוצה עושה במשך כל הנופש, למעשה בארגון נכון של נופש אנשי הקבוצה יודעים כבר מראש וגם במהלך הטיול מה הם עושים במשך כל שעה בטיול.

ארגון נופש לקבוצות כולל לינה מה שנקרה גם ימי גיבוש בכל יום ישנה תוכנית מסודרת של פעילויות הפעלות אטרקציות שנבחרו מראש וכשה הקבוצה מגיעה בסוף כל יום למקום השינה / למלון מקבלים כל שניים / שלשה אנשים מעטפה עם השם שלהם, המעטפה היא המפתח לחדר, רשימת החדרים נעשית כמובן מראש כך כשהקבוצה מגיעה למלון היא מקבלת את החדרים לפי הרשימה שהוגשה למלון מראש.  

ארגון נופש לקבוצות הוא דבר הדורש ניסיון בניהול קבוצות, בגלל שקבוצה היא לא מעט אנשים האחריות היא הרבה יותר גדולה גם ככל שהנופש הוא כמה ימים או שיש יותר מרכיבים לנופש כמו פעילויות הפעלות אטרקציות לדוגמא שייט רפטינג בירדן, רכיבת סוסים, טיולי אופניים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים טיול בירושלים, חיפה, עכו, צוק מנרה, ראש הנקרה, מצדה, כך ארגון הנופש דורש יותר מקצוענות בתיאומים להגעת הקבוצה מול הספקים המבצעים את הפעילויות לקבוצה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה