שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

דילים וטיסות לאילת לסטודנטים


אמנון
 
 

 

זהו דבר ידוע כי סטודנטים הם מעוטי יכולות כלכליות. אז נכון שלכל כלל יש יוצאי מהכלל ולא ניתן להחיל את האמרה הזאת על כלל הסטודנטים, אך היא בהחלט תקפה כלפי רובם. תקופת הלימודים, במיוחד בשנה הראשונה והשנייה, היא תקופה לחוצה מאוד שדורשת השקעה רבה בלימודים ובהסתגלות לחיים ולדרישות האקדמיות. אי לכך סטודנטים ברוב המקרים אינם עובדים או עובדים בעבודות מזדמנות במהלך תקופה זו של הלימודים.

היעדר עבודה מקשה על הסטודנטים בכל הנוגע ליציאה לחופשות ובילויים. גם אם ההורים עוזרים בתשלום החשבונות, שכר הלימוד ואף המעונות או הדירה, עדיין ישנן הוצאות רבות שיש לשלם- כמו החזקת אוטו למי שיש, קניות לבית, ארנונה, תשלום עבור ספרים, צילומים ומדי פעם בירה עם החברים.

אין ספק כי החיים של הסטודנטים אינם קלים בכל הנוגע להיבט הכלכלי ודורשים תכנון קפדני והוצאה מחושבת של כספים.

הלחץ והציפיות

תקופת הלימודים האקדמיים יכולה להיות לחוצה ותובענית עבור מרבית הסטודנטים. ההסתגלות הראשונית ללימודים היא קשה, חלק מהסטודנטים עוזבים את עיר מגוריהם, את המשפחה ואת החברים בכדי לעבור למוסד האקדמי בו הם לומדים. כמו כן, הלחץ של המשפחה, הסביבה והאדם עצמו להוציא ציונים טובים ולהצטיין נותן באיזה שהוא שלב את אותותיו. הדרישות הן תובעניות- הגשת עבודות, סמינריונים, בחנים, מבחנים, עבודות מעשיות והעבודה אינה נגמרת לרגע.

אז איך בכל זאת יכול הסטודנט להירגע מכל הלחץ, לקחת פסק זמן ולטעון מצברים?

חברות הטיולים השונות מציעות מגוון של נופשים לסטודנטים. כמו כן, פעם בשנה ישנה חופשה מאורגנת לאילת. החופשה מאורגנת על ידי המוסד האקדמי בשיתוף עם חברות טיולים ומציעות לסטודנטים דילים לאילת במחירים אטרקטיביים הכוללים טיסות לאילת הלוך ושוב והזמנת חדר באחד ממגוון המלונות באילת.

אותם דילים לאילת עבור הסטודנטים שונים מהדילים המוצעים לשאר האוכלוסייה. מדובר במחירים נוחים וזולים במיוחד עבור סטודנטים, מתוך ההכרה במצוקה הכספית של הסטודנטים ורצון לעודד אותם לצאת לחופשה ולהירגע מהלחץ של הלימודים.

החופשה באילת

 נופש הסטודנטים הפך לא מכבר למסורת בקרב האוניברסיטאות השונות והמכללות, והסטודנטים מצפים בכיליון עניים לכך. מלונות באילת מציעים עבור הסטודנטים מחירים מוזלים וכמו כן ניתן ליהנות ממגוון רחב של מסיבות המתקיימות במלונות הנכללים באותם דילים לאילת עבור הסטודנטים. המטרה של המלונות היא לספק לסטודנטים מספר ימים של מסיבות, אלכוהול והנאה רצופה כך שלא ירצו לעזוב לרגע את המלון.

במהלך הנופש מתקיימות שלל מסיבות במלונות השונים, בבריכות המלון ובמועדונים הפזורים ברחבי העיר. כמו כן, בתי עסק שונים, מסעדות ופאבים מציעים מבצעים והנחות עבור הסטודנטים הנופשים. התחרות היא רבה ובתי העסק נלחמים ביניהם על משיכת הסטודנטים אליהם. בסופו של דבר שני הצדדים מרוויחים, הן הסטודנטים הנהנים ממחירים מוזלים והן בעלי העסקים המגדילים את המכירות שלהם ומושכים לקוחות.

אל הנופש ניתן להגיע באמצעות הסעות מאורגנות שמציעים המוסדות האקדמיים השונים היוצאים לרוב ממקום מרוכז וחוזרים אל אותו המקום ללא ביצוע עצירות ביניים במהלך הדרך. כמו כן, ניתן לנסוע בתחבורה ציבורית עד העיר אילת וכמובן ניתן להקל את הנסיעה ולקצר אותה על ידי הזמנת טיסות לאילת.

לא משנה באיזה דרך תבחרו להגיע לאילת, ההנאה במקום מובטחת- הים, הבריכה, המסיבות, והאווירה יגרמו לכך שזו תהייה חוויה בלתי נשכחת שתחזיר לכם את הכוח לחזור לספסל הלימודים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה