שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

הכל על טיסות לאילת


אמנון
 
 

 

העיר אילת נחשבת לאחד ממוקדי התיירות המבוקשים והמרכזיים של ישראל. במיוחד בחודשי הקיץ ניתן לראות המוני תיירים מהארץ ומחו"ל פוקדים את העיר הדרומית ומבקשים להעביר בה את חופשת הקיץ או את חופשות החגים. בשל היותה של העיר אילת מרוחקת מאוד משאר היישובים בארץ, הדרכים להגיע אל העיר הן באמצעות נסיעה של מספר שעות ברכב או באוטובוס או באמצעות טיסות. אין ספק שאופן ההגעה לאילת באמצעות טיסה הוא הדרך המועדפת והנוחה ביותר להתחיל את החופשה בעיר הדרומית.

בישראל של היום, קיימות שלוש חברות תעופה המקיימות טיסות לאילת. החברות, אל על, ארקיע וישראייר מקיימות טיסות לאילת על בסיס יומי ובחודשי הקיץ העמוסים מציעות טיסות היוצאות ממרכז הארץ ברוב שעות היום והלילה. היצע הטיסות הוא גדול ובשל התחרות הרבה בין חברות התעופה השונות, מחירי הטיסות היוצאות לאילת זולות משמעותית ממה שהיה בעבר מה שהופך עוד יותר את האפשרות להגיע לאלת בטיסה לנגישה.

טיסות באמצעות דילים לאילת של חברות התעופה

על מנת להגביר את הביקושים לטיסות לאילת ולמלא טיסות היוצאות אל העיר הדרומית, משתפות חברות התעופה השונות פעולה עם מלונות באילת ומציעות לנופשים דילים לאילת הכוללים שילוב של טיסות לאילת ושהייה באחד ממגוון מלונות באילת במחירים מוזלים ושווים לכל נפש. הבחירה של דילים לאילת הופכת להיות המשתלמת ביותר והנוחה ביותר מכיוון שבנוסף למחיר הנמוך, נהנה הנופש מהנוחות שבקניית דיל מוכן ומסודר החוסך ממנו את הצורך לברר על טיסות לחוד ועל מלונות לחוד ולשם על הנופש בשתי עסקאות נפרדות.

טיסות באמצעות דילים של חברות הנסיעות

גם חברות הנסיעות השונות, בדומה לחברות התעופה מציעות מגוון של דילים לאילת הכוללים מלונות באילת במחירים מוזלים. חברות הנסיעות השונות מפרסמות את הדילים שלהן במגוון תאריכים באמצעות האינטרנט וכלי התקשורת השונים ובכך מאפשרים לתיירים נגישות אל מועדי טיסות וסוגים שונים של מלונות בלחיצה קליק. גם בדרך זו נהנים הנופשים מהקלות והנוחות שבקניית דיל מוכן בנוסף למחירים המוזלים של הדילים השונים.

טיסות באמצעות דילים של חברות האינטרנט

דרך נוספת להשיג טיסות לאילת באמצעות דילים לאילת הכוללים גם מלונות באילת היא על ידי אתרי האינטרנט השונים. בשל הביקוש הגובר של דילים לאילת, אתרי אינטרנט ייעודיים מציעים שילוב של טיסות לאילת במסגרת דילים לאילת המפורסמים באתרי אינטרנט ייעודיים. באמצעות אתר האינטרנט יכול המשתמש לבחור באמצעות ממשק ייחודי את מועדי הטיסות והנופש שהם הוא מעוניין ולבחור מתוך תוצאות החיפוש את הדיל המשתלם לו ביותר.

כמה דברים שחשוב לדעת

בין אם הקנייה של הטיסה לאילת היא באמצעות דילים לאילת ובין אם באופן עצמאי, חשוב לדעת שהטיסות של החברות השונות לעיר אילת יוצאות משדות התעופה נתב"ג או שדה דב או שדה התעופה בחיפה ולבחור את הטיסה על פי המיקום הנוח ביותר להגעה של הנופש.

בנוסף, חשוב לפני תשלום על הדיל לבדוק היטב מה הדיל כולל, מהו בסיס האירוח של המלון הכלול בדיל, איזה חדר מקבל הנופש הקונה את הדיל, מהן שעות הטיסה של הטיסות הכלולות בדיל, מהן מועדי הטיסות הקיימות בדיל וכדומה. ידיעה של כל הפרטים מראש תעזור למזמין לתכנן את חופשתו כראוי ולהגיע אל הטיסה מוכן מראש.  

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה