שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

השוואת טיסות לאילת: ארקיע לאילת מול אל על לאילת


אמנון
 
 

 

חלק אינטגרלי משלב תכנון החופשה הוא לברר כל מה שאפשר על חברת התעופה בה בחרתם והתנאים אותם היא מספקת במסגרת טיסות לאילת. מעבר לקביעת התאריכים שהוא המבחן הראשון שכל נופש אמיץ נאלץ לעבור בהצלחה. הרי צריך שהחופשה לא תתנגש עם בר המצווה של בן השכנים וירח הדבש של השותפה למשרד ועם טיסות לאילת שלה. ואחרי שנמצאה הנשמה הטובה שתסכים להשקות את העציצים ולהאכיל את הדגים, לאסוף את הדואר ולהציץ מדי פעם כדי לוודא שהדירה לא קרצה לאף אחד בהיעדרכם, בזמן שאתם עסוקים עם טיסות לאילת.

וגם אחרי שעשיתם סקר שווקים והתייעצתם עם כל מי שאי פעם חלם על טיסות לאילת ונידמה לכם שזהו, מצאתם ואתם קרובים יותר מתמיד להגשים את חופשת החלומות שלכם, בין אם חברת ארקיע לאילת או אל על לאילת חשוב להתעדכן לגבי מדיניות חברות התעופה לגבי השירות אותו הן מתחייבות לספק. להלן מספר שאלות שחשוב לשאול, גם אם זה שירות רקיע לאילת וגם אם זה אל על לאילת, מאחר והן עשויות להיות עקרוניות ליצירת החוייה המושלמת. לא נעים לגלות שחרגתם מהכללים של ארקיע לאילת או אל על לאילת ולא ניתן לעלות כך לטיסה רגע לפני שכף רגלכם כבר דורכת על כבש המטוס וקולות מחאה כעוסים עולים מאחוריכם. קולות של כל אותם נופשים מאושרים שביררו לבטח את כל השאלות החשובות, גם בשירותי ארקיע לאילת וגם בשירותי אל על לאילת.

הכבודה

מה המשקל המירבי המותר לאדם לקחת לתיק היד הנוסע בתא הנוסעים ומה המשקל המותר לאדם למזוודה הנשלחת אחר כבוד לתא המטען? האם יש הגבלה על מספר התיקים לאדם, בתא הנוסעים ובתא המטען? ומה לגבי כלי נגינה או ציוד ספורט- ציוד צלילה(כולל בלוני חמצן), אופניים ועוד. מהו התעריף למשקל חורג ומאיזה משקל עשויים בחברת התעופה לתבוע מכם לרכוש כרטיס טיסה נוסף?

טיסת ילדים

מאיזה גיל נידרש פעוט לרכוש כרטיס טיסה? מה המדיניות של חברת התעופה לגבי פעוטות עד גיל שנתיים? מאיזה גיל רשאים ילדי לטוס לבד? האם יש תעריף נוסף לליווי של איש צוות? האם יש הגבלה על מספר הילדים הטסים לבד?

נוסעים עם צרכים מיוחדים

ומה לגבי נוסעים הזקוקים לציוד עזר נילווה כקביים, הליכונים וכ"ו? האם יחוייבו בתעריף תשלום על מטען חורג? ומה לגבי כסאות גלגלים ממונעים- האם יש צורך באישור מראש? האם יש צורך להזמין שירות הסעה ברכב ממנוע לאנשים בעלי מוגבלות תנועה, במעבר בין הטרמינל לפתח המטוס? ואם כן- כמה זמן מראש? האם השירות ניתן בתשלום? לגבי נוסע עיוור- האם הוא רשאי לעלות לטיסה עם כלב הנחייה שלו לתא הנוסעים? מה התנאים שבהם צריך לעמוד הכלב? מאיזה שבוע אסור לנשים הרות לטוס? האם חלה עליהן מגבלה כלשהי בשבועות מוקדמים יותר?

הטסת בעלי חיים

מצאתם את הנופש האידאלי שבו מאפשרים לארח גם את חיית המחמד האהובה עליכם. מה המדיניות של חברת התעופה לגבי הטסת בעלי חיים בתא הנוסעים? מה נידרש על מנת לאפשר לכל הצדדים נסיעה נוחה ונעימה? האם יש אפשרות להשכיר כלוב בדלפק החברה?


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה