שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

טיולי ג'יפים בצפון – לאירועי חברה מבריקים


אמיר
 
 
טיולי ג'יפים בצפון – לאירועי חברה מבריקים

אחת הדרישות הכי בסיסיות של כל מנהל ארגון או מנהל צוות, היא ליצור תחושת לכידות ארגונית ושיתוף פעולה פורה בין כל העובדים השונים. וכדי להפוך את מערכות היחסים הבין אישיות של הצוות שלכם למוצלחות, וליצוא יחסי עבודה נעימים, אתם נדרשים להשקיע ובגדול. יותר חברות וארגונים רוצים ליצור אירועי חברה מושקעים, שכוללים טיולים ג'יפים צפון, לכל צוות החברה. בטיולים אלו תוכלו להפוך אט אט ליחידה ארגונית מגובשת, להשקיע ברגעים חווייתיים בלתי נשכחים ולאפשר לכל העובדים שלכם להנות מהפוגה משגרת העבודה הלחוצה. ולכן, חשוב לתכנן את אירועי החברה בצורה ההולמת לאופי הארגון שלכם וליכולות התקציביות שלכם.

הדרך המושלמת ליצור יום מעניין ומופלא

כדי להצליח לאפשר לעובדים לצאת ליום גיבוש מיוחד במינו, אתם רוצים לשלב טיולי ג'יפים בצפון, כחלק ממסלול שלם של טיול. לחוויית טיולי ג'יפים בצפון, שלושה יתרונות מרכזיים:

החופש – אם אתם רוצים לגרום לעובדים שלכם לשכוח לרגע קט מהצרות, ולהרגיש באמת משוחררים, החוויה של נסיעה אל מול נופי ארץ ישראל, הכלי רכב עוצמתי, היא פתרון מושלם. האתגר – נסיעות אתגריות הן ניסיון חוויתי במיוחד שלא כולם יצליחו לחוות, ואם יש באפשרותכם ליצור אירוע כזה, מה טוב. המגוון – אתם יכולים לבחור את מסלול הנסיעה המתאים לכם ביותר, מתוך שטחי נסיעה רבים ומסלולים מיוחדים מאוד בצפון. חווית החברה האולטימטיבית

בצור מנהלים שיושבים כל היום בין כתלי המשרד, אתם לא יוצאים מספיק לטיולים בשטחי ארץ ישראל.. על אחת כמה וכמה עם העובדים היקרים שלכם. ולכן אם אתם רוצים לאפשר לצוות שלכם לצאת לחוויה מגבשת ומיוחדת במינה, על בסיס נסיעה אתגרים בטיול ג'יפים שכולם ירצו לקחת בו חלק.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה