שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 

טיפול זוגי בצפון


tkidum

tkidum

 
 

 

טיפול זוגי בצפון – להבין את הבעיה

אתם מרגישים שהתשוקה נשחקת. יש לכם לא מעט בעיות במערכת הנישואים ואתם רוצים לפתור אותן. אתם לא שוקלים להתגרש, אך קשה לכם להמשיך במצב הזה. כל יום ריבים, וויכוחים וצעקות, בעוד שהילדים שלכם רואים זאת וסופגים את הנעשה על בשרם. טיפול זוגי בצפון עוזר לכם להבין את שורש הבעיה. המטפל לא יציג בפניכם פתרונות, אלא תוך כדי השיחות הוא יעזור לכם להבין מאיפה זה נובע ואיך ניתן לתקן ולגשר על הפערים. חוסר התקשורת או ההבנה מגיעים בשלב כזה או אחר במהלך הנישואים להרבה זוגות וזה לגיטימי, משום שלכל אחד יש רקע שונה, סיפור חיים אחר והרגלים מסוימים שיכולים להתנגש עם בן הזוג.

טיפול זוגי בצפון מסייע עבור סוגיות שונות

 

ישנם זוגות שיש להם בעיות בכל הקשור למשפחות המוצא. ההורים מתערבים בחייהם, אומרים להם כיצד להתנהל בחייכם ושאולים מתי יביאו ילדים. בעיות אחרות נוצרות גם בעקבות חברים או אחים ואחיות שמרשים לעצמם לעבור את הגבול ולחדור אל הפרטיות של הזוג. אומרים מה חושבים על דפוסי התנהגות מסוימים שקיימים בינו לבינה. לא מעט אנשים מושפעים מאותן אמירות וזה מה שגורם למתח בין בני הזוג. על מנת שהזוג יסתדר, הוא צריך ליצור עולם פרטי משלו שבו אף אחד לא יתערב. הם צריכים להציב גבולות ברורות בינם לבין הסביבה שלהם, אחרת לא יוכלו לנהל זוגיות בריאה וטובה. כדי לגרום לכך להצליח, הזוג צריך לזכור שהם במסגרת הנישואים מתוך בחירה ובעקבות כך לא לקחת כמובן מאליו את בן הזוג ושים דגש על הצרכים שלו.

המלצות וביקורות על מטפלים וטיפולים

לפני שאתם בוחרים טיפול זוגי בצפון, עליכם לברר אם הטיפול שמציעים לכם מתאים עבורכם. ישנם טיפולים שבהם הזוג צריך להגיע יחד אל הפגישות עם המטפל. לחלק מן הזוגות השיטה הקלאסית הזו איננה מתאימה, משום שהיא עלולה לגרום מתחים ואי הבנות נוספים. כיום ישנן שיטות חדשניות שבהן הזוג מגיע בנפרד אל המטפל או שרק אחד מהם הולכים באופן עקבי אל המטפל והשני מגיעים לעיתים רחוקות. בנוסף רצוי לברר המלצות על מטפלים דרך חברים קרובים או ברשת האינטרנט. חישבו מה יהיה הכי טוב עבורכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה