שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בארץ
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בארץ
 
מלונות ים המלח במבצע חורף, מביאים אתכם לאזור מדברי, עם שמיים בהירים. ים המלח מהווה קו גבול בין ישראל לירדן, כאשר יש מלונות הן בצד הישראלי, והן בצד הירדני. בצד המערבי של ים המלח, שנמצא בשטח מדינת ישראל, יש כארבעת אלפים חדרי מלון.
המשך קריאה
מלונות באילת בתחילת החורף, זוכים לביקוש גבוה. מלונות באילת, נמצאים בחוף הצפוני (שקרוב למרכז העיר), או בחוף הדרומי (שקרוב לשונית האלמוגים של אילת).
המשך קריאה
מלונות בתל אביב בתחילת עונת הסתיו, יספקו לכם חופשה נפלאה. תל אביב מהווה יעד לתיירים, בכל עונות השנה.
המשך קריאה
Israel is an amazing country and it is almost impossible to fully experience the most important places in one trip alone.
המשך קריאה
מלונות בירושלים בחודש ספטמבר, יכולים להיות רעיון לחופשה. ירושלים היא עיר שמושכת אליה תיירים, מכל רחבי העולם. מלונות בירושלים, יש בכל מיני גדלים, ודרגות אירוח.
המשך קריאה
ים המלח הנו מקום פופולרי ואהוב על ישראלים רבים ותיירים מכל העולם המגיעים ונשטפים בו מהסיבה שהבוץ הנמצא בים הנו מנקה את העור וגורם לבריאותו ובכך מורחים את הבוץ על כל הפנים.
המשך קריאה
מלונות בחיפה עם בריכה, מאפשרים לכם חופשה מהנה ביותר. מלונות בחיפה, מביאים אתכם לעיר נמל בת כ-270 אלף תושבים, שהיא עיר מעורבת יהודית ערבית.
המשך קריאה
מדי שנה מיליוני מטיילים נוהגים לערוך סיורים שונים ברחבי מדינת ישראל, ביניהם ישראלים ותיירים המגיעים לצפות באתרים הפופולריים ברחבי המדינה. ארץ ישראל מלאה באטרקציות, מוזיאונים, מקומות קדושים ואתרים היסטוריים כאלו ואחרים וענף הסיורים הפך לפופולרי במיוחד בשנים האחרונות.
המשך קריאה
בתי מלון באילת בדצמבר, יכולים להיות יעד לחופשה מוצלחת. בגלל שהאקלים באילת הוא מדברי, החורף בה הוא חמים ועם מעט מאוד משקעים. אילת היא מקום המפגש בין ים סוף (שנקרא גם בשם הים האדום), לבין הנגב הדרומי.
המשך קריאה
בני ברק עיר מרתקת, העיר החרדית של ישראל. סיור בבני ברק על החרדים ועל הגוונים השונים שבשחור.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 100 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה