שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

איטליה בצורה מאורגנת


מיכל ז

מיכל ז

 
 

איטליה נחשבת למדינה מהיפות בעולם ובצדק. המדינה כוללת היסטוריה של אלפי שנים עם תרבות עשירה ומבנים היסטוריים ארכיטקטוניים שנשתמרו ברמה כזו או אחרת לאורך השנים.

מעבר לכך מדובר במדינה המחולקת למחוזות רבים אשר נבדלים האחד מהשני בצורה חדה הן מבחינת הנוף, הרקע האנושי, טעמי המאכלים והעבר התרבותי, כך שיש מי שמרגישים כי מדובר במדינות שונות זו מזו כאשר עוברים מדרום לצפון או מחבל ארץ אחד לשני.

אין כל ספק כי ביקור באיטליה ובחירה לראות מעט מעבר לעיר הבירה התיירותית של רומא הוא בבחינת הכרח לכל מי שמחפש אחר תרבויות מעניינות, נופים מיוחדים ומאכלים טעימים.

כיצד ניתן ליהנות מחבלי הארץ השונים?

הדרך הטובה ביותר לחוות את איטליה "האמתית" הוא באמצעות טיול מאורגן לאיטליה. טיולים שכאלו יוצאים אחת לשבוע – שבועיים מישראל במסגרת חבילות טיולים מאורגנים של חברות התיירות המובילות בישראל.

טיול מאורגן לאיטליהכולל במרבית המקרים התמקדות באזור ספציפי בטיול ולא מעבר על פני כל המדינה הגדולה הזו. לרוב נוחתים ברומא ומטיילים בה למשך יום או יום וחצי וממשיכים הלאה אל מחוץ לה. הכיוונים הם לרוב אל הצפון (מילאנו, טורינו וכו'), אל חבל טוסקנה (פיזה, פירנצה וכו') או אל הדרום (נאפולי, קלבריה וכו'). לכל כיוון הסגנון שלו הן מבחינת הנוף, התרבות והאתרים המיוחדים וכל טיול שכזה הוא בבחינת גילוי של איטליה אחרת מכל חבל ארץ אחר.

כיצד מתנהל טיול מאורגן לאיטליה?

טיול מאורגן לאיטליה, כמו כל טיול מאורגן, מבוסס על כך שכל מסלול הטיול מתוכנן וקבוע מראש. החברה המארגנת שוכרת אוטובוס להסעת התיירים, דואגת לטיסות לאיטליה וחזרה וכמובן את המטיילים מלווה מדריך ישראלי המכיר היטב את איטליה בכלל וחבל הארץ בו עתידים לטייל בפרט. במקרים רבים המדריך דובר איטלקית ומכיר נקודות מיוחדות בכל עיר שבמסלול, מסעדות ומרכזי קניות שמומלצים וכדומה.

לקראת טיול מאורגן יש פגישה של הקבוצה לגיבוש קל ולהגברת האפשרות ליהנות מהטיול עצמו וגם הדרכה לגבי מזג האוויר הצפוי וכיצד להצטייד לטיול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה