שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

אירופה


ניר מנצור
 
 

 

אירופה

יבשת אירופה היא אחד מיעדי התיירות המועדפים על רבים בעולם. במשך חודשי האביב והקיץ מוצפת אירופה במטיילים רבים מהעולם כולו. יש אומרים, כי מי שלא ביקר בעיר פריז באביב, לא ראה יופי מימיו. שערו בנפשכם את האפשרות לשלב את כל היופי המדהים של אירופה בכלל או פריז בפרט עם הפלגה בספינת שייט יוקרתית – האם יש מתכון טוב מכך לחופשה? נשמע לכם מפתה? אתם החלט צודקים. הפלגה בספינת שייט יוקרתית ליבשת אירופה משלבת טיול ביבשת המקסימה יחד עם נוחות מדהימה ופינוקים רבים לאורך כל הדרך עד לאירופה.

האות יינתן בקרוב

החורף מתחיל להסתיים והדבר ניכר בתנודות של מזג האוויר המשתנה בקיצוניות משבוע לשבוע – פעם גשם ופעם שרב – ובקרוב יגיע חג הפסח ועימו הסימן לצאת מעבדות לחירות או מישראל ועד פריז: לקחת חופש מהעבודה ולצאת אל נופש מפנק במקום כלשהו בארץ או בעולם אם בטיסה או הפלגה. על פי מיטב המסורת היהודית, בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא עצמו יצא ממצרים; אף אחד לא אמר שאסור לעשות את זה ב"סטייל". .. אירופה קוראת לכם ויש בה הרבה מאד סטייל.

עיר האורות והפלגה מפנקת באירופה

אחת הדרכים הנעימות ביותר לטייל בעולם וליהנות מחופשה היא באמצעות הפלגה בספינות תענוגות יוקרתיות. ספינות השייט הן בדרך כלל ממש כמו מלון יוקרתי במיוחד השט ומתנייד לו בין אתרים שונים בעולם. הפלגה ביבשת אירופה היא יפה במיוחד ויכולה לכלול מספר יעדים מוכרים של יבשת אירופה. כך למשל, הרבה מאוד חברות שייט מציעות הפלגה בחופי הים התיכון עם עצירות לעגינה ברומא, איי יוון וכמובן גם בצרפת ובספרד הרחוקות יותר.

זה הזמן להזמין את החופשה שלכם

אם אתם עוד לא הזמנתם את החופשה שלכם, הרי שעכשיו זה הזמן לעשות את זה. זכרו כי ככל שאנחנו מתקרבים אל האביב והקיץ, כך סביר כי יוותרו פחות ופחות מקומות בהפלגות השונות, וכך יהיה קשה למצוא מקומות להתארח בהם ביעדים השונים ביבשת אירופה ובעולם כולו. פנו אל סוכן הנסיעות ותאמו את הנסיעה שלכם עוד היום, כדי שתוכלו גם אתם לקבל טעימה מהיבשת המקסימה הזו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה