שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

הסברים וטיפים - ויזה לארה''ב


רונן
 
 

קבלת ויזה לארה''ב זה תהליך מעט ארוך, ישנם מספר דברים שצריך לדעתלפני, היום נפרט לגבי כלל הנושאים שיוכלו לסייע לכל אחד לקבל ויזה, ולהגביר את הצ'אנס שלכם להוציא ויזה לארה''ב. לסיכום נביא כמה טיפים איכותיים מבעלי מקצוע בנושא.

תהליך חידוש ויזה זה פרוצדורה אשר מעוניינים לבדוק אם אנחנו רוצים להתגורר בארצות הברית בשביל העסקה לא מאושרת או שביושר אתם באים לביקור

הפרוצדורה של הוצאת ויזות עבודה לארה"ב

תהליך חידוש ויזה לארה''ב זה תהליך ארוך עם מספר שלבים. הדבר הראשון הוא ללא ספק להגיש טופס די-אס, זהו טופס בקשה כללי שמאפיין את הפרטים האישיים שלכם וכוונותיכם. אחרי שתשלחו את טופס הדי אס תצטרכו לחשוב על כמות גדולה של דברים שמחברים אתכם ארץ ישראל. כך למשל בית, ביזנס, לימודים וכו'. זה משהו חשוב עד מאוד בהוצאת ויזה כי ע''י כך אנו משכנעים את שגרירות ארה''ב שאנו בעלי כוונה לבקר ולא לשהות באורח אשר אינו חוקי. אחרי שאנחנו נרשום את המידע עכשיו נזדקק ללכת אל ראיון בשגיגרות ארה''ב על מנת שיקבלו החלטה האם אנו עומדים בקריטריונים ויספקו לנו תשובה על בקשת הויזה לארה''ב, גם כאשר אנחנו באים אל הראיון בשגרירות ארה''ב יש דגשים אשר נחוץ להכיר, ומספר טיפים שחיוני לקבל לפניכן.

הכנת הטפסים לקבלת ויזה לארה''ב

* מידע בנושא משפחה - נערוך בדיקה האם יש לנו בני משפחה בעלי אזרחות בארהב, במידה ואכן כך נפרט את זה בב-ds.

* קורסים - אם הנכם לוקחים קורסים הדבר יכול לעזור מאוד.<br />

* עבודה - יועיל מאוד לספח טפסים על עבודה.<br />

* בני משפחה - אם הינכם נשואים, הדבר ללא ספק יכול לעזור בגלל שהדבר משקף שהינכם בעלי סיבה להגיע חזרה לפה.<br />*  מיזם - אם קיים ברשותכם עסק זה יכול לסייע וזה מצויין !

עלות הוצאת ויזה לארה''ב

כל העלויות של חידוש הויזה - העלות של כל התהליך הוא בערך מעל 700 ש''ח. זה מכיל את החברה התומכת (החלק הזול יחסית), וכמובן את הכסף שנשלם לשגרירות ארה''ב שהדבר הזה דווקא באופן יחסי יקר והעלות שלו זה בערך מאה וחמישים דולר

ראיון אצל שגרירות ארצות הברית

שלב אחרי שהשלמנו את רישום הטפסים יבוא שלב הראיון בשגרירות ארהב. כדאי ומאוד הכרחי לקבל הדרכה לראיון לפני שהולכים אל השגרירות. הראיון הוא קצרצר ואורכו כ-10 דקות. בעת המבדק ישאלו אחד אחד שאלות בכדי לאשר את האינפורמציה שנתנו וכמובן לקבל רושם ולפסוק האם השגרירות מאמינים שאנחנו באמת מגיעים רק לזמן מוגבל. מומלץ להפגין רושם טוב בפגישה כדי שיסמכו עלינו שאנחנו באים רק לטייל ואנחנו לא שואפים לגור בצורה אשר איננה חוקית בארהב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה