שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

הצעה מפתה: טיול לסרי לנקה


אבי ביטון
 
 

 

אם אתם רוצים לפנק את עצמכם ואת בן זוגכם בטיול נחמד, אולי כדאי לכם לשקול נסיעה אל מקום כמו סרי לנקה, אם עוד לא הייתם שם. אם לעומת זאת כבר עשיתם טיול לסרי לנקה, הרי שאתם יודעים מה טוב. הרבה מאוד ישראלים בוחרים את סרי לנקה בתור היעד המועדף עליהם בשנים האחרונות, ואין זה מקרה. יש אנשים שמעדיפים טיול מאורגן לסרי לנקה ולעומת זאת, יש הרבה אנשים שמעדיפים להכיר אותה בכוחות עצמם. מובן שכל סוג של טיול שונה מאוד, ולכל אדם מתאים משהו אחר. אנשים שאוהבים טיולים מאורגנים יוכלו ליהנות מטיול מאורגן לסרי לנקה במועדים שונים ועל ידי חברות נסיעה מגוונות. לעומת זאת, אנשים שמעוניינים להכין לבד את הטיול שלהם אל סרי לנקה, יוכלו למצוא הרבה מקומות מידע לקריאה.

מה יש בסרי לנקה

כפי שצוין, בשנים האחרונות נוסעים לסרי לנקה הרבה מאוד ישראלים. בסרי לנקה יש, למעשה, כל מה שיש במזרח, אך הכל מרוכז באי קטן אחד. עבור אנשים שאוהבים את החופים של תאילנד, טיול לסרי לנקה יכול לענות בהחלט על הציפיות, כי החופים שם כלל לא נופלים מהחופים של תאילנד. לעומת זאת, אנשים שמה שמושך אותם יותר הם המקדשים של נפאל, יוכלו גם הם למצוא בטיול מאורגן לסרי לנקה את כל מבוקשם. הדבר המיוחד כל כך בסרי לנקה הוא בדיוק העובדה כי באי קטן אחד ניתן למצוא שפע גדול מאוד, כמו שמורות טבע אשר בהן ניתן למצוא צמחיה ובעלי חיים נדירים.

התנועה בתוך האי

רוב האנשים שמגיעים לסרי לנקה מעדיפים לא לנסוע באוטובוסים, למרות שיש הרבה אוטובוסים נוחים, ויש לא מעט אנשים שמעדיפים לשכור את שירותיו של נהג פרטי אשר מביא אותם ממקום למקום. ברוב המקרים הנהג הפרטי יכול לשמש גם סוג של מדריך טיולים, וכל זאת נעשה באנגלית, שהיא אחת השפה הרשמיות באזור. מומלץ מאוד לבקר גם בעיר הבירה שנקראת קולומבו, כיוון שזוהי עיר מעניינת מאוד ומלאה בחיים ושווקים שניתן למצוא בהם שרידים מתקופות של שלטון זר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה