שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

ויזה לארצות הברית שגרירות בארץ


לולה
 
 

 

השגרה בארץ משעממת אותך? כשהייתי בגן, בן דודתי טס בשביל לעבוד בניו זילנד למשך כשנה. כמובן שכולם דאגו לו ורצו שיחזור כבר. לבסוף, כשהוא שב ארצה, זה היה לאחר מסעות וטיולים, שופינג רציני, חוויות מרתקות, ותכנית חסכון מכובדת. כמה קינאתי בו... וודאי כבר הבנת שאחרי שהשתחררתי מהצבא ערכתי טיול משלי, ובשלב זה יש לי הזכות להסביר לכם מה שתרצו לדעת.

עבודה בין היתר.

מה שיפה בעבודה מחוץ למדינה זה שבעצם קיבלת טיול ארוך. בהחלט, העבודה דורשנית והשעות לא פשוטות, אך אתה חופשי בסופ"ש, נטמע בתרבות אחרת וסופג הרפתקאות במדינה זרה במהלך זמן ממושך. כל זאת לפני שהזכרתי את הסכומים הגבוהים שמרוויחים בעבודות כאלו. פרט לזה, במהלך השהות שלך בחצי הגלובוס השני, יהיה באפשרותך להתמחות בתחום מקצועי כלשהו, ולצבור ניסיון לפני חזרתך למשק הישראלי.

טפסים לויזה לארצות הברית

בכדי לגור בחו"ל, תצטרך להוציא אשרת תייר; כל מדינה ותנאיה לאירוח תיירים. מן הסתם, סוג האשרה הנדרשת שונה במהות לפי אופי שהותך, אך בדר"כ, כאשר תרצה להנפיק ויזה כזו - יהיה עליך להמציא תמונות דרכון, להנפיק דרכון ולקבוע תור עם שגריר אותה המדינה. טוב גם שתתעדכן עם שגריר המדינה המיועדת בדבר הדרישות עבור הקבלה של האשרה, אך אסביר מספר טיפים שיעשו קצת סדר:

את רוב הפרוצדורה ניתן להשלים על ידי הפורטל של השגרירות. בדוק טוב את הדף הבית הרלוונטי בשביל לחסוך לעצמך טרטורים.

התלבש יפה; בדומה לדייט, מראה ראשוני הוא סוּפר משמעותי.

דאג להכין תמונות עדכניות לדרכון. אם שכחת להביא - יהיו פעמים בהן תספיק להוציא תמונות כאלו בצלמניה אשר מצוייה באזור של השגרירות.

הקפד כי יש עליך קצת כסף מזומן, שיהיה עליך.

רוצים מידע על התהליך? עברו לאתר הבא.

במה אעבוד שם?

אין ויכוח, היצירתיות חוגגת אך חשוב לציין, סוגי העבודות המוצעים לצעירים ללא ניסיון - אינם רבים מדיי, ויכללו בדר"כ מכירות מדלת לדלת או בייביסיטר. אבל עדיין, לכל סוג עבודה - הייחודיות שלו, הכל תלוי במדינה והמעסיק הספציפי.

צריך מידע ממוקד יותר בתחומים הנוגעים לעבודה בחו"ל? שלח תגובה למאמר ואשתדל לעזור לך לפי מיטב ידיעתי. קדימה לעבודה...בחו"ל!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה