שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

מלונות בלאס וגאס


 
 

העיר במדבר נבאדה בארצות הברית, ביססה את עצמה עם השנים כבירת ההימורים העולמית, עד אשר מקאו נישלה אותה מתוארה. אין הדבר אומר כי אין כיום סיבה שלא לטוס אל חופשה בלאס וגאס, העיר עדיין מציעה את הטובים שבשירותים, מתקנים, אטרקציות, פעילויות ומלונות, שישנם בעולם. מלונות בלאס וגאס הם מעבר למקום לישון ולהמר בו, הם חלק מהחוויה של הטיול בעיר החטאים. בזמן שהותכם בלאס וגאס, תוכלו לעבור ולטייל בין מלון ולמלון, ולהרגיש כאילו תוך דקות קפצתם בין מדינות.

מלונות בלאס וגאס מובילים

מלונות בלאס וגאס הם אייקונים, מפורסמים ומהווים מוקד תיירותי לכל דבר כאשר נופשים ותיירים מגיעים לבלות בעיר. ישנם מלונות שהם פאר היצירה, ובגדר נס אדריכלי, כאשר הם מבוססים על תקופות, כמו זה של "סיזר'ס פאלאס", או מדמות ערים קיימות, כמו "וינישאן", “ניו יורק", "פריז" ונוספים.

מלונות בלאס וגאס משניים

מלונות מפוארים לא פחות אך נחשבים קצת פחות, הם אלו אשר יתוארו כאן כעת. לרוב, דירוגם יורד בשל מיקומם, או היקף שירותים או משחקים מוגבל לעומת המלונות מן השורה הראשונה, איך אין הדבר אומר כי לא רצוי ואף מומלץ להשתכן בהם. מלונות בלאס וגאס העומדים בקריטריונים אלו הם ה"ריו", בו גם מתקיימות תחרויות אליפות העולם בפוקר מדי שנה, “MGM”, "פלמינגו" ועוד. בסטריפ הישן של העיר, תוכלו למצוא מלונות שכאלו גם כן, אבל דעו כי המרחק בינו לבין הסטריפ העכשווי גדול למדי. "ארבע המלכות" ו"ביניון" הם המובילים שבמתחם, כאשר גם הקאבוי המופרסם של לאס וגאס ממוקם שם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה