שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

סוגי עבודה בהולנד


mata rotze
 
 
פחד רציני שסחבתי עמי לקראת השחרור משירות סדיר נבע מכך שעדיין לא הבנתי מה הלאה?! האמת היא שכשאנחנו מסיימים את הבגרויות והשירות אנחנו נחשבים לבוגרים רציניים, שעתידים לקחת ערובה בכל הקשור להמשך דרכם ואף להחליט במה לעסוק בהמשך הדרך...

על פניו, החברה דורשת שאנו נגבש החלטה מהירה להיכן אנו הולכים. אך למעשה, זה בהחלט לא טריוויאלי לגבש הכרעה כל-כך רצינית ומשפיעה. ובגלל זה, הבנתי שעליי לקחת פסק זמן קצר ולשקול כמות שצריך את מגוון הברירות שיש לי, כגון משרה בקנדה ולימודים במכללה.

עבודה בהולנד

אם כן, אחר לבטים רבים הבנתי שמומלץ לי לפני הכול לפרוש לבטיי אל מול אנשי ייעוץ והכווונה היודעים כיצד לעזור לאנשים כמוני. הרי, אין תחליף ליועצים שנותנים עזרה לצעירים במצבי מדי יום ביומו. על כן, ביכולתם להשוות נקודת מבט מתאימה ולעזור לראות בבירור מהו הכיוון שלי.

אמת ויציב, המפגש המקצועי גרם בעבורי לדעת מספר דברים: כהתחלה הגעתי למסקנה שלמען שאוכל להתקדם באופן ראוי עלי דבר ראשון להשיג סכום שבנוסף עם המענק שקיבלתי יסייע לי להירשם לתואר. אולם, חשבתי שבעת הזו מומלץ לכייף. לכן, התחלתי לסרוק מקום שיעניק לי אופציה לשלב בין השניים.

פרנסה של אחרי צבא

בתקופתינו, יש אינספור אפשרויות פרנסה לחיילים משוחררים. לדוגמא - משרה מקומית באין ספור תחומים לדוג' דיילות. יחד עם זאת, ישנן גם עבודות בארה"ב בענפים רבים לדוג' עגלות מכירה, הובלת דירות ועוד. ולכן, ביקשתי לבחון את היעדים השונים אליהם אוכל לנסוע. תוך כדי החיפוש מצאתי הרבה משרות כגון בהונגריה ועבודה בלאס וגאס. גיבשתי מסקנה לאן להגיע ובאיזו עבודה לבחור הודות למכווינים האדיבים והמסע החל.

הערך הנוסף העומד מאחורי הג'ובים האלה הוא היכולת לשלב בין עבודה להנאה, לראות מקומות חדשים ואפילו לצבור ממון. חוץ מזה, החלטתי לגמור חודשי העבודה בחו"ל באמצעות טיול מוצ'ילות מרהיב וארוך.

לימודים לאחר ה שחרור מהצבא

בתום תקופתי מעבר לים גמרתי אומר שכעת זה הזמן לעשות צעד ראשון בעולם האקדמיה. אך כדי שאוכל להצליח בכך כדאי תחילה להחליט לאיזה מקצוע בכלל רוצים להיכנס. לאחר ההבנה הזו, בהחלט אפשרי להחליט לאיזו אוניברסיטה ללכת. כמובן שבכדי להיכנס אל הפקולטה המבוקשת מוכרחים למלא את דרישות הקבלה, לעבור מחדש מבחנים לדוג' הבגרות באזרחות ולעבור בחינות קבלה בציון מעולה.

אבל באופן צפוי המסקנה במה לעבוד מכאן והלאה היא אינה פשוטה ולכן היא עשויה להשתנות ולבלבל. ולכן, כדאי בהחלט לדסקס עם יועץ מקצועי, שיודע לתת לכם סיוע בר יישום ואמין. במקרה שלי, השיחה עם היועץ גם סייעה לקלוט את הכיוון והן הכירה לי אפשרויות חדשות, מעניינות ומלהיבות שאינני הכרתי בעבר.

רוצים גם לדעת עוד על ים האפשרויות שמצפות לכם? חשים שברצונכם לקבל הכוונה ויעוץ מקצועי? עברו ל-http://www.helpfree.co.il/abroad/עבודה-באירופה/עבודה-בגרמניה/ וזכו במבוקשכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה