שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

סרילנקה


ניר מנצור
 
 

 

סרילנקה

ציילון, כפי שהיה שמה של סרילנקה עד לשנת 1972 היא מדינת אי טרופי הנמצאת סמוך לחופיה הדרום מזרחיים של תת היבשת ההודית. שמה של סרילנקה מורכב משתי מלים: "סרי" – קדוש ו"לנקה" שמשמעה אי. סרילנקה היא האי ה-25 בגודלו בעולם, ויש בה שפע של אתרים היסטוריים ותרבותיים. בעבור מי שמעוניין לצאת אל טיול למזרח, כדאי לבדוק את האפשרות לבקר באי הקדוש וליהנות ממה שיש לו להציע.

יעד תיירותי עוד מימיו של מרקו פולו

מרקו פולו מתאר במסעותיו את סרילנקה כאי האבנים היקרות, בזכות מכרות האזמרגד ואבני החן האחרות, שיש בה. אחד הסיפורים המוכרים ביותר ממסעותיו של מרקו פולו באי מספרים על כך, שמרקו פולו מצא אבן אודם גדולה ביותר – כגודלו של תפוח. אולם, לא רק אבנים יקרות אפשר למצוא בסרילנקה. המדינה מציעה שלל רחב של אתרים המתאימים לכל סוגי הטיולים. במיוחד מתאים ביקור במדינה למי שמחפשים יעד טיול למזרח, אשר איננו מוצף בתיירים מערביים בכלל ו/או תיירים ישראלים בפרט.

עתה, משנסתיימה מלחמת האזרחים שהתחוללה במדינה עד שנת 2009, מחכים הנופים המדהימים של סרילנקה לתיירים מכל העולם שישובו אליה. הנופים הבתוליים של סרילנקה נשתמרו בצורה מעולה כמעט ללא כל התערבות בני אדם, וכיום ניתן לבקר בכל חלקי האי ללא כל בעיה ומבלי לחשוש לביטחונכם. אדרבא – זוהי הזדמנות מיוחדת במינה להגיע אל אחד היעדים הקסומים בעולם כולו.

אינכם צריכים להרחיק לכת עד שנחאי בשביל המזרח הרחוק

אם חשבתם שהמזרח הרחוק הוא שנחאי בסין או לאוס, הרי שגם בסרילנקה תוכלו למצוא סגנון טיול למזרח ותרבות מיוחדת במינה, השונה לחלוטין מכל מה שאתם מכירים – מבלי שתצטרכו להרחיק לכת עד שנחאי רק בשביל זה. זה הזמן לערוך בירור בין סוכני הנסיעות על מנת לקבל הצעות שונות לטיול הבא שלכם. בררו אצל סוכני הנסיעות את כל הפרטים הנדרשים לקראת טיול למזרח, כולל יעדים מומלצים, אטרקציות מרתקות וכיוצא באלה. לאחר מכן ערכו השוואה גם בנושא עלויות הטיול, ואז בחרו את ההצעה המתאימה לכם, והזמינו כרטיסים מבעוד מועד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה