שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

על הוצאת ויזה לארצות הברית


לולה
 
 

 

רוצה להרוויח כסף תוך כדי טיול? בילדותי, אחי טס בשביל לעבוד בדרום אמריקה במשך שנה שלמה. כמובן שכולם דאגו לו וקיוו שיחזור מהר. אבל כשהוא שב ארצה, הוא הספיק לסיים טיולים ומסעות, קניות מכל טוב, הרפתקות מסוגים שונים, וכמובן, המון כסף. הקנאה שגעה אותי... מתבקש שלאחר כמה שנים הלכתי בעקבותיו, והיום מתאפשר לי לתת לכם מידע על חוויותיי.

חוץ מעבודה...

אחד היתרונות בלעבוד במדינה אחרת זה שגם זכית בחוויה אחת ענקית. אין ספק, העבודה פיסית מאוד ושעות העבודה ארוכות, אך עדיין, בערב אתה חופשי, סופג תרבות אחרת ואוסף חוויות חדשות במדינה שונה לתקופה מסויימת. וכל זה בלי שדיברתי על הסיפוק מהשכר הגבוה שתרוויח מהעבודה הקשה. חוץ מהיתרונות הנ"ל, בתקופת עבודתך במדינות מסויימות, תוכל, בהתאם לתנאים, להתחיל בלימודים של תחום עיוני כלשהו, וליישם אותו "בחוץ" לפני שתחזור הביתה.

אזרחות אמריקאית

כשתרצה לטייל במדינה זרה מסויימת, תצטרך להנפיק ויזה; כשכל ארץ וההחלטות שלה לאירוח תיירים. לעתים, סוג האשרה הנדרשת ישתנה במהותו לפי אופי הביקור, אך ברוב המדינות, אם תצטרך אשרת עבודה מסויימת - תיאלץ להצטלם לתמונות פספורט, להוציא דרכון ולתאם תור עם השגרירות. כדאי לך שתתעדכן על סמך שגריר המדינה הרלוונטית בדבר התנאים עבור הנפקת הויזה, בכל אופן, כתבתי כמה עצות כלליות שעשויים לחסוך זמן:

לפעמים, את מרבית הליך הוצאת האשרה תוכל לעשות על ידי אתר השגרירות. סרוק את הדף הבית הרלוונטי על מנת לחסוך טרטורים מיותרים.

סדר את הופעתך; כמו בדייט, הרושם הראשוני בעל חשיבות קריטית.

זכור להביא איתך תמונות עדכניות לדרכון. במידה ושכחת להביא - במקומות מסויימים אם תמהר, תוכל להוציא אותן בבתי הקפה אשר בצמוד לשגרירות.

וודא שהבאת איתך קצת כסף מזומן, שיהיה עליך.

רוצים עזרה עם הטפסים? הכנסו לכאן.

במה עובדים שם?

אין ויכוח, הדמיון יכול לגלוש אך, תחומי העבודה המוצעים לעובדים מבחוץ - לא יצירתיים במיוחד, ויכללו בד"כ מכירות מדלת לדלת או אופּר. ואעפ"כ, לכל תחום עיסוק - ייחודיות משלו, תלוי במדינה והמעסיק הספציפי.

צמא למידע נוסף בעניין מעבר לחו"ל? השאר את תגובתך ואשתדל לענות לך באופן הכי מקיף. לך לעבודה...בחו"ל!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה