שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

תאילנד - על שדה התעופה החדש


ben damari

בן דמרי - יועץ טיולי נופש בתאילנד

 
 

רחוב הקווסאן בבנגקוק בירת תאילנדהוא מעוז התרמילאים המובהק. הרחוב תמיד הומה ורועש, ושוקק תרמילאים, סוחרים תאילנדים, סוכני נסיעות למיניהם, נהגי טוק טוק ועוד. לאורכו של הרחוב פזורים המוני גסטהאוסים החבויים בסמטאות הרבות המסתעפות מהרחוב, בתי קפה ומסעדות הומות, פאבים, סוכנויות נסיעות ותיירות, דוכני בגדים, נעליים, די.וי.די, דיסקים, חלפני כספים, פאד – תאי, שייקים, גלידות ועוד ועוד. הרחוב צבעוני ורועש, ומלא בריחות שונים ומשונים, ויש לו קסם מאוד מיוחד משלו. תרמילאי הנוחת לראשונה במזרח בבנגקוק מגיע, לרוב, לרחוב הקאו סאן, ואחרי השוק הראשוני מוצא את עצמו במהרה אוכל פאד – תאי, או יושב במסעדה או בית קפה עם תרמילאים רבים אחרים מרחבי העולם. רחוב הקוואסן הוא שער הכניסה של תאילנד והמזרח הרחוק כולו!

שדה התעופה החדש של בנגקוק
שדה התעופה החדש של בנגקוק – Suvarnabhumi Airportמרוחק במרחק של שעה מבנגקוק. שדה התעופה החדש נפתח בשנת 2006, והוא עצום ומאוד מודרני ומרשים. בעבר, הייתה חובה לשלם ביציאה משדה התעופה מס של 500 באהט – מס זה בוטל! תחנת חברת אל – על ממוקמת ב – Passengers Terminal Building, Departure Hall, Level 4. דלפקי הבידוק של אל – על ממוקמים בכניסה 10 של בניין הטרמינל, בשורה W, בדלפקים 11 – 19.

תחבורה משדה התעופה Suvarnabhumi Airport :
אוטובוסים – אוטובוסים בשדה התעופה Suvarnabhumi Airport: לשדה התעופה יש מיניבוסים אשר מעבירים את הנוסעים חינם למרכז התחבורה של שדה התעופה, ממנו תוכלו לקחת מונית או אוטובוס ליעדים שונים. ישנם אוטובוסים ומיניבוסים רבים המגיעים למרכז בנגקוק ולרחוב הקאו סאן. אוטובוסים אלו זולים למדי ועולים בין 100 ל – 150 באהט. ישנה עמדה באזור התחבורה בה תוכלו לבקש שיפנו אתכם לאוטובוס המגיע לקאו סאן או לכל יעד שתרצו להגיע אליו.
מכאן גם תוכלו להגיע לשלל האיים בניהם קופנגן, קוסמוי ופוקט.

מוניות – כל המוניות שתקחו ממרכז בנגקוק יכולות להוריד אתכם בקומה הרביעית של ההמראות בשדה התעופה. לעומת זאת, רק מוניות מורשות מיוחדות יכולות לאסוף אתכם מהשדה, ובשל כך יש נהגי מוניות אשר יסרבו לקחתכם לשדה, משום שלא יוכלו להחזיר משם נוסעים. מספר להזמנת מונית לשדה: 1681.

מוניות אוספות נוסעים מקומה 1, וישנו היטל על המוניות היוצאות אשר תאלצו לשלם בסך של 50 באהט. מונית למרכז בנגקוק תעלה לכם כ – 250 באהט. לעיתים ישנן עלויות נוספות של כבישי אגרה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה