שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> נופש -> תיירות בעולם
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תיירות בעולם
 

תהליך הוצאת ויזה וייטנאם


mata rotze
 
 
רוצה לנסות לעבוד בחו"ל? לפני כ15 שנה, אחד מאחיי הגדולים טס כדי לעבוד באוסטרליה למשך כשנה. בני המשפחה דאגו והתגעגעו. אבל כששב ארצה, הוא סיפר על מסע רציני, שופינג רציני, עשרות חוויות, וחשבון בנק מנופח. הקנאה שיגעה אותי... וודאי כבר הבנת שכשהגעתי לגילו החלטתי ללכת בעקבותיו, ועתה יש לי הזכות לתת לכם מידע על מה שחוויתי.

עבודה? לא רק.

מה שמעניין בלעבוד במדינה אחרת הוא שאתה זוכה בטיול ארוך ומספק. אכן, העבודה לא קלה וימי העבודה ארוכים, אבל אתה עם עצמך, מכיר תרבות שונה וסופג הרפתקות במקום אחר ימים, שבועות וחודשים. היתרונות רבים, בלי שכתבתי על המשכורת השמנה שלוקחים הביתה. פרט לזה, במהלך הביקור בחוץ לארץ, תוכל גם להתחיל התמחות בתחום כלשהו, וליישם אותו בחו"ל בטרם שובך לשוק העבודה הישראלי.

ויזה לתאילנד מחיר

אם רצונך הוא לעבוד בחלק מהמדינות, יתכן ויהיה עליך להנפיק ויזה; כל שגרירות והתנאים שקבעה לעצמה לגבי כניסת תיירים. לעתים, הסוג של הויזה ישתנה במהותו ע"פ אופי שהותך, אבל כמעט תמיד, אם תרצה להנפיק אשרה כזו - תהיה מוכרח להביא תמונות דרכון, לבקש לעצמך דרכון ולקבוע תור אל השגרירות הרלוונטית. מוטב שתתעדכן על פי שגרירות המדינה המיועדת בנושא תנאי הוצאת הויזה, בכל זאת, אכתוב כמה עצות כלליות שאולי יתרמו לך:

לפעמים, חלק גדול מתהליך הנפקת האשרה תהיה רשאי לבצע ע"י אתר השגרירות. ברר בדף של השגרירות ואולי כך תצליח לחסוך התרוצצויות מיותרות.

התלבש יפה; כמו בפגישה ראשונה, משקל הרושם הראשוני הוא חשוב מאוד.

קח איתך תמונות דרכון מעודכנות. במידה ואין עליך - יהיו פעמים בהן אם תמהר, תספיק לנפק תמונות כאלה במכונות פוטו רצח בקרבת השגרירות.

ודא כי יהיה עליך סכום כסף מסוים, למקרה חירום.

זקוקים למידע נוסף? גלשו לאתר לפרטים נוספים.

מהן העבודות בד"כ?

כמובן, יש יוצאים מהכלל אבל עדיין, תחומי העבודות המוצעות לצעירים חסרי ניסיון - הם די מונוטוניים, ויכללו בדרך כלל מכירות או בייביסיטר. אבל עדיין, בכל תחום תמצא - סטייל משלו, הכל תלוי במדינה והראש של המעסיק.

מוכרח לקבל עוד אינפורמציה בתחום העבודות בחו"ל? שאל אותי פה ואנסה לענות לך באופן המקיף ביותר. שיהיה לך בכיף!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה